Kadir Toprakkaya

Samantha Fox’un kebap tutkusu

Samantha Fox’un kebap tutkusu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyaca ünlü İngiliz pop sanatçısı ve model Samantha Fox, Ataşehir Kalbur’da kendisine mükemmel bir kebap ziyafeti verdi.

Hollywood Prodüksiyon tarafından düzenlenen birtakım etkinlikler için geçtiğimiz gün İstanbul’a gelen sanatçı; “Türkiye ismi geçince aklıma büyüleyici güzelliğe sahip İstanbul ve kebap geliyor. Yaklaşık bir haftadır hayali hep gözlerimin önünden akıp gidiyordu” dedi.

LEZZETLERE HAYRAN KALDI…

Diyetisyenlerinin sürekli kontrolü altında olduğunu belirten yıldız, “Bugün için izinliyim” dedi. Ayrıca mekanda bulunan diğer konuklar tarafından son derece sıcak karşılanmış olmaktan etkilendiğini dile getiren Fox, “Dönmeden bir defa daha burayı ziyaret edeceğim” şeklinde konuştu.

KONUKLARLA TEK TEK HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ…

Kaldığı Kozyatağı Hilton Hotel’in Genel Müdürü Kemal Sinmez ve Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Canyılmaz ile birlikte geldiği Kalbur’da  yaklaşık 3 saat zaman geçiren Samantha Fox, mekanda bulunan diğer konuklarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi ve magazin basınına röportaj verdi.

CEMAL HÜNAL DA VARDI…

Samanta Fox ile birlikte Kalbur’a gelen isimler arasında ünlü oyuncu Cemal Hünal da vardı. “Palet’in Rengi” programının yapımcısı, ünlü magazinci Palet Zengin’e röportaj veren Hünal; “Bu mekan bana tam anlamıyla hitap ediyor. Burada kendimi çok rahat hissediyorum” dedi.

Samantha Fox

Ataşehir Kalbur’a gelişi sırasında mekanın sahibi Metin Akdemir tatafından kapıda karşılanan Samantha Fox, ayrıırken de “Tekrar geleceğim” sözleriyle aracına kadar yine Akdemir tarafından uğurlandı…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su