Kadir Toprakkaya

Oğuz Karslıoğlu yeni döneme yelken açtı

Oğuz Karslıoğlu yeni döneme yelken açtı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turizm sektörünün genç ve başarılı yöneticilerinden Oğuz Karslıoğlu, Hilton oteller zincirine transfer oldu. Yeni görevi öncesi sürpriz yapan Karslıoğlu, gönlünü kaptırdığı Nilay Polat ile hayatını birleştirdi. Düğün sonrasında balayı yolunu tutan mutlu çift, Fethiye’de Letoonia Hotel’e yerleşti. 2016 yazını değişimlerle karşılayan Karslıoğlu, bir hafta sonra yeni görevine başlıyor.

GEBZE HİLTON’A GENEL MÜDÜR OLDU

Adeta tırnakları ile kazıdığı otelcilik faaliyetlerinde tempolu ve başarılı çalışmalara imza atan Oğuz Karslıoğlu, bir süredir farklı kuruluşlarda gerçekleştirdiği satış müdürlüğü görevinin ardından ilk kez genel müdür olarak Gebze’de Hilton Garden Inn Hotel’de yeni dönemi karşılamaya hazırlanıyor. TOURMAG Turizm Dergisi’ne özel konuşan Karslıoğlu; “Artık evliyim ve mutluyum. Bugüne kadar olduğu gibi işim ve mesleğim, hayatımın her anında sorumluluğumun en önemli parçalarından biri olacak. Çok daha çalıştıkça mutlu olacağız, mutlu oldukça daha fazla çalışacağız” mesajı verdi. TOURMAG Turizm Dergisi olarak çifte mutluluklar diliyor, Oğuz Karslıoğlu’na yeni iş hayatında başarılar temenni ediyoruz.

OĞUZ KARSLIOĞLU HAKKINDA

Anadolu Yakası’nın ilk 5 yıldızlı oteli olan The Green Park Hotel Bostancı’da 5 yıl görev yapmasının ardından satış şefi olarak ayrıldı, Accor Grubu’na bağlı Altunizade Mercure Otel’de göreve başladı. Daha sonrasında Wyndham Group bünyesinde Kartal Ramada Otel’in açılışında satış müdürlüğü gerçekleştirdi. Sonrasında Kadıköy merkezli yeni bir kuruluşun oluşum sürecinde emek veren Oğuz Karslıoğlu, Haziran ayı içerisinde Gebze’de Hilton Garden Inn Hotel Genel Müdürü olarak çalışmalarına başlayacak.

Oğuz Karslıoğlu

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su