Kadir Toprakkaya

İşte Sea to Sky’ın şampiyonu: Graham Jarvis

Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Halil Öncü-KEMER

Kemer’de bir dünya markası haline gelen 3 günden yana heyecan içinde devam eden Redbull Sea To Sky Ekstrem Enduro motosiklet yarışlarında şampiyon belli oldu. Şampiyonanın son gününde zorlu dağ etabında birinciliği geçen yılın şampiyonu İngiliz Graham Jarvis, ikinciliği İngiliz Jonny Walker ve üçüncülüğü ise Güney Afrikalı Wade Young aldı.

unnamed (1)
Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından 2010 yılında hayata geçirilen ve bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Sea To Sky motosiklet yarışının son gününde sporcular yine zorlu bir etapta mücadele ettiler. Şampiyonun belli olduğu son günde Saat 09.00’da startın verildiği Çamyuva sahilinden çıkan sporcular 68 km.lik zorlu dağ parkurunu geçerek zirveye 2365.mt. ye vardılar. Çok sayıda sporcunun startı göremediği dağ etabında birinciliği İngiliz Graham Jarvis, ikinciliği İngiliz Jonny Walker ve üçüncülüğü ise Güney Afrikalı Wade Young aldı.

unnamed (6)
Olympos Teleferik tesislerinde düzenlenen kupa töreninde dereceye girenleri ödülleri Antalya Vali Yardımcısı Mestan Yayman, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihat Feslihan ,Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül verilirken, dereceye giren sporcular başarılarını şampanya patlatarak kutladılar.

unnamed (5)

unnamed (4)

unnamed (3)

unnamed (2)

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su