TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

Kuzey Kıbrıs, Miss Summer 2015 Güzeli’ni seçti

Yazar Kadir Toprakkaya

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Miss Summer 2015 Güzellik Yarışmasına ev sahipliği yaptı. Dün akşam Merit Royal Premium Hotel’de gerçekleşen yarışma oldukça renkliydi. Bu yıl Kuzey Kıbrıs’da ilk kez düzenlenen ve 15 ülkenin güzellerinin yarıştığı “Miss Summer 2015 Güzellik yarışmasına 15 ülkenin güzelleri katıldı.

Belçika, Bosna Hersek, Hirvatistan, Estonya, Italya, Letonya, Makedonya, Malta, Karadağ, Hollanda, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Slovenya ve Özbekistan’dan yarışmaya katılan 15 güzel Miss Summer seçilebilmek için seçkin davetli topluluğu ve basın mensupları karşısında hünerlerini sergilediler.

Yarışmanın organizasyonunu üstlenen Merit Royal Casino Başkan Yardımcısı Nabil Chouman, “Kuzey Kıbrıs da ilk kez düzenlenen bu yarışmaya ev sahipliği yapmış olmaktan büyük mutluluk duyduk. Önümüzdeki yıllarda da benzer etkinliklere ev sahipliği yapmayı sürdüreceğiz…” dedi.

IMG_3154

Kostümler Nemad Sekirarski’den…

Aralarında İsrailin ünlü plastik cerrahı Dr.Adı Qazem, Lübnanlı ünlü plastik cerrahı Dr. Shadı Faddou, Diyalog Medya Genel Yayın Yönetmeni Reşat Akar’ın da bulunduğu jüri üyelerinin karşısında ilk olarak bikiniyle podyumda boy gösteren güzeller, daha sonra Makedonyalı ünlü modacı Nemad Sekirarski tarafından tasarlanan giysilerle göz kamaştırdılar.

IMG_3155

Lübnan’lı ünlü şarkıcı Saad Ramado’nun sahne aldığı gecede Makedonya Güzeli “Miss Summer 2015” seçildi. Sırbistan güzelinin birinci, Litvanya güzelinin de ikinci olduğu yarışmada, jürinin özel değerlendirmesi sonucu Portekiz güzeli ise, “Miss Merit Güzeli” ilan edildi. Dereceye giren güzellere çeşitli ödüller verilirken Merit Royal Hotel’de 3 gece 2 kişilik birer ödül de kazandılar. Görkemli bir şekilde başlayan gece ışık gösterileriyle yine renkli bir şekilde sona erdi…

istanbul antika ve sanat fuarı

İLGİLİ HABERLER