TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

32. Best Model of Turkey Finalistleri belli oldu

Yazar Editör

32. Best Model Of Turkey yarı final heyecanı bitti. Birbirinden güzel ve yakışıklı genç erkek ve kadınların yarıştığı yarışmaya ilgi büyüktü. Bu sene jüri koltuğunda geçen sene Best Model Of Turkey yarışmasının 3. Güzeli Merih Öztürk’te yer aldı.

Yarışmacıların heyecanı paylaştığını söyleyen Öztürk şöyle konuştu: “Geçen sene onların yerinde biz vardık. Yarı finaller ve finaller derken çok heyecanlı bir yıl geçirdik. Geçmiş yıllara göre, bizim jenerasyonumuz ile yarışmak çok daha zor, çünkü gerçekten güzel ve yakışıklı çok genç kadın ve erkek var. Bu yıl jüri koltuğunu sevgili Erkan Özerman ile birlikte paylaşmak büyük bir heyecandı. Finalde yarışacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

32. Best Model of Turkey

MERİH ÖZTÜRK KİMDİR?

 

18 Yaşında 2018 Best Model Of Turkey 3.sü seçildi. 19 yaşında, 1.76 boy, 50 kilo, 34 beden, 39 ayak numarası olan, kumral, yeşil gözlü, buğday tenli bir model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Oyunculuk ve tiyatro eğitimini, Human Atölye’de Kamera ÖnüOyunculuk Eğitimi, Diksiyon Eğitimi, Audition Eğitimi alarak tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde üniversite eğitimine devam etmektedir. Son Osmanlı Yandım Ali Sinema Film, Şevkat Tepe, İki Aile, Transist İstanbul TopluUlaşım Hikayesi, Kendimize Doğru ve Mirasyedi TV filminde rol almış ve Danette Reklamı, Algida Reklamında oynamıştır.

istanbul antika ve sanat fuarı

İLGİLİ HABERLER