TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

Genç ve tecrübeli turizmciler dünyaevine girdi…

Yazar Haber Merkezi

Turizm camiası, bekarları mutluluğa uğurladı. Ramada Encore İstanbul Kartal Otel’in Satış ve Pazarlama Müdürü Tolga Bulugan, yine turizm sektöründen Bostancı Green Park Otel’in Muhasebe Sorumlularından Özge Kaygusuz ile hayatını birleştirdi. Genç yaşına rağmen otelcilik ve turizm sektöründe 8 yılı geride bırakan Bulugan, enerjisi ve sempatisiyle geleceğin yöneticisi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Çiftin düğünü, Maltepe Belediyesi’nde gerçekleşen nikah töreninin ardından Kurtköy Miracle Otel’de gerçekleşti. Turizm, otel, sanat, magazin ve hizmet sektörleri camiasından birçok yöneticinin de katıldığı düğünde Özge – Tolga çiftinin mutluluğu göz doldurdu.

Green Park Otel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atilla Üstündağ ve Skal International Marmara Başkanı Zeynep Yılmaz da davetliler arasındaydı. İkilinin nikah şahitliğini de Elite Otelleri Genel Koordinatörü Dilaver Doğru, Side Sungate Otel Genel Müdürü Özer Özel, Nestle Su Satış Müdürü Ferhat Eren ve Ayşe Ciner gerçekleştirdi.

“İŞİMİZ EVİMİZ, EVDE DE İŞİMİZ…”

Antalya Adam&Eve Hotel’de balayının ardından TOURMAG Turizm Dergisi’ne konuşan Özge – Tolga Bulugan; “3 yıl önce Bostancı Green Park Otel’de iş arkadaşlığımız aşka dönüştü. İkimizde gördük ki, zamanımızın büyük bir bölümü otelcilik ve turizm faaliyetleri ile geçiyor ve bundan büyük keyif alıyoruz. Aşık olduk, hayatımızı birleştirme kararı aldık. Bundan sonra da “işimiz evimiz, evimiz işimiz” olacak. Tek farkı, aynı çatı altında olacağız. Çalışmayı seviyoruz, yaşlanmayı da düşünmüyoruz” diyerek mutluluk mesajı verdi.

istanbul antika ve sanat fuarı

İLGİLİ HABERLER