Kadir Toprakkaya

Türk turizm dünyası Seher Abla’sını kaybetti

Türk turizm dünyası Seher Abla’sını kaybetti
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turizm için uzun yıllardır emek veren ve basın mensupları arasında “Seher Abla” olarak anılan Seher Müşfide Aybek’i kaybettik.

Turizm alanında faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin buluşmalarını kamuoyuna yansıtma tarzıyla bilinen “Seher Abla”, EMITT Turizm Fuarı’na hazırlanırken beyin kanaması geçirmiş ve acil olarak hastaneye kaldırılmıştı.

CENAZESİ ATAKÖY’DEN KALDIRILICAK

Seher Müşfide Aybek’in ani ölümü, başta ailesi ve yakınları olmak üzere turizm çevrelerinde şok etkisi yarattı. Özellikle üyesi olduğu SKAL International İstanbul Kulübü bünyesinde büyük bir matem yaşandığını not düşüyoruz. Aybek’in cenazesinin, 2 Şubat Perşembe günü Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Bakırköy Kartaltepe Mezarlığı’nda toprağa verileceği bildirildi.

TOURMAG Turizm Dergisi olarak omuz omuza fotoğraf çektiğimiz, bilgi alışverişinde bulunduğumuz Seher Abla’yı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içinde olduğumuzu bildiriyor, başta ailesi olmak üzere turizm basını ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz…

Seher Müşfide Aybek

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su