Kadir Toprakkaya

Miss The Queen Eurasia 2016, 11 Kasım’da İstanbul’da

Miss The Queen Eurasia 2016, 11 Kasım’da İstanbul’da
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Miss The Queen Eurasia of Turkey 2016 Güzeli Sibel Demiralp, 11 Kasım Cıuma günü İstanbul’da yapılacak yarışma için gün sayıyor.

Bu yıl  İstanbul’da yapılacak olan Miss The Queen Eurasia 2016 Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Demiralp, 22 yaşında ve 1.80 boyunda. Yarışma öncesinde başlayan modellik kariyerini taçla süsleyen genç manken, yarışmada iddialı olduğunu ve derece almayı hedeflediğini söyledi. Aslen Adanalı olup, işletme mezunu olan güzel manken, yarışmadan sonra hedefinin mankenlikte ilerlemek olduğunu belirtti.

Queen EurasiaMODACI SABİHA ALAKUŞU İMZASI…

Asil Çağıl Event Office kadrosunda bulunan Sibel Demiralp, Sema Şimşek’i kendisine örnek aldığını ve onun gibi bu mesleği uzun yıllar yapmak istediğini ifade etti. 11 Kasım 2016 İstanbul’da yapılacak yarışmada giyilecek milli kostüm, modacı Sabiha Alakuşu imzası taşıyor.

KOSTÜM İKİ AYDA BÜYÜK EMEKLERLE HAZIRLANDI…

İki ayda hazırlanan; tafta, ipek, tamamen el işlemesi swarovski taşlar, kristaller ve 18. yüzyıl Osmanlı motifleri işlenmiş elbise ile yarışacak olan Demiralp, dönem kıyafetlerini giymekten ayrı bir keyif aldığını dile getirdi. Yarışmaya iyi hazırlandığını dile getiren genç manken, çok heyecanlı olduğunu ama bir o kadar da iddialı olduğunu ifade etti.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su