Haber Merkezi

Kempinski Hotels, 120. yıl dönümünü coşkuyla kutluyor

Kempinski Hotels, 120. yıl dönümünü coşkuyla kutluyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

1897’de kurulan Avrupa’nın en köklü lüks otel grubu Kempinski, kişiselleştirilmiş mükemmel hizmet anlayışı ve olağanüstü konukseverlik geçmişiyle 120. yaşını kutluyor.

Avrupa’nın zarif hizmet anlayışını her destinasyonun kendine has kültürü ve gelenekleriyle harmanlamasıyla tanınan Kempinski, 30’dan fazla ülkede yer alan 75 adet beş yıldızlı otel ve rezidansında 120. yıl etkinlikleriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu kutlamaların başında ise, “Travel in Style” yarışması geliyor. Yarışmayı kazanacak şanslıyı üç Kempinski otelinde uçak biletleri, limuzin transferleri ve süit odada toplam 10 gecelik konaklama dahil özel bir seyahat fırsatı bekliyor.

Kemoinski

BENZERSİZ MEKANLARDA YEPYENİ DENEYİMLER

Kempinski Hotels Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Markus Semer, bu simgesel nitelikteki yıl dönümü hakkında şunları söyledi: “120 yıldan sonra olağanüstü bir geçmişe sahip olduğumuz ve bu geçmişin heyecan verici bir geleceği müjdeliyor olmasından dolayı büyük gurur duyuyoruz. Kurucumuz Berthold Kempinski, değişmeyen Avrupa zarafetine ve kusursuz hizmete dayalı yeni bir konukseverlik standardının önünü açtı. Kendisi yenilikçi ve girişimci yaklaşımı ile konuklara benzersiz mekanlarda yeni deneyimler sunarken, yıllar içindeki gelişimimizin arkasındaki ilham kaynağımız olmayı sürdürdü.”

Sağlık ve bilişim sektörü

Avrupa’nın zarif hizmet anlayışını her destinasyonun kendine has kültürü ve gelenekleriyle harmanlamasıyla tanınan lüks otel grubu, 30’dan fazla ülkede yer alan 75 adet beş yıldızlı otel ve rezidansında 120. yıl etkinlikleriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su