Kadir Toprakkaya

Yılbaşı tatili için alternatif arayanlardansanız kenara not edin

Yılbaşı tatili için alternatif arayanlardansanız kenara not edin
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Eğlencesi bol olan bu Yavruvatan’da yüzde 40’a varan erken rezervasyon fırsatları sizleri bekliyor
Şu günlerde Kıbrıs’ı daha cazip kılan bir gelişme var. Erken rezervasyon fırsatıyla adanın tadını çıkarırken 2015’e hem eğlence hem de tasarrufla girmek mümkün. Bu fırsatı yakalayabilmek için ‘erken’den yola çıkmakta fayda var. Yüzde 40’a varan indirimler 17 Kasım’dan itibaren başlatıldı. Ve bu 8 Aralık’a kadar devam edecek. Ancak, hemen belirtmek gerekiyor erken rezervasyon fırsatı, indirim oranları düşerek Mayıs ayına kadar sürecek. Yüzde 40’lık indirim, Kıbrıs’ın en güzel, lüks ve dahası eğlenceli otellerinde 63 TL ile 189 TL arasında konaklayabilmek anlamına geliyor. Yeni yıla girişi sadece 1 ya da 2 günle sınırlamayıp 5 günlük bir tatil fırsatına çevirmek isteyenler için bu, büyük bir tasarruf.

YILDIZ YAĞMURUNA TUTULACAKSINIZ
Peki, Kıbrıs’ta sizleri neler bekliyor? Öncelikle, her yıl olduğu gibi bu yıl da adada yıldız yağmuru yaşanacak. Serdar Ortaç’tan Soner Olgun’a, Asena’dan Fedon’a kadar Türkiye’nin ünlü isimlerini adanın lüks otellerinde dinlemek mümkün. Ancak, Yavru Vatan’a gitmişken gezmeyi de ihmal etmeyin. Özellikle de Girne Limanı ve çevresini… Zira, limanın çevresindeki restoranlar ve barlar, konakladığınız lüks otel kadar kaliteli. Aynı zamanda sizi daha farklı bir eğlence zamanına da taşıyacak.

RUHUNUZU DİNLENDİRİN
Kıbrıs otellerinde bin kişilik amfi tiyatrolardaki show’lar, kabareler ve revüler sizi eğlencenin sınırlarında dolaştırırken, dünyanın neredeyse tüm masaj stillerini barındıran spa’larda zihniniz ve teninizde huzuru hissedebilirsiniz. Lüks otellerde yılbaşına eğlenceli bir giriş yaparken vücudunuzu arındırırken, dünya mutfaklarının en güzel örneklerini deneyimlemeyi de ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor