Kadir Toprakkaya

YEPUD yeni başkanını seçti: Şebnem Mardini

YEPUD yeni başkanını seçti: Şebnem Mardini
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yaratıcı Etkinlik Uygulama ve Planlama Derneği’nin (YEPUD) Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleşti. 30 Ekim Salı günü Baltalimanı Portaxe’de düzenlenen genel kurulda tek aday olan Şebnem Mardini, oy çokluğu ile derneğin yeni başkanı oldu.

GENÇ BİR YÖNETİM KADROSU İLE

Türkiye’deki etkinlik ve organizasyon şirketlerini tek bir çatı altında toplama amacıyla faaliyetlerine 2006 yılında başlayan YEPUD’un yeni başkanı Şebnem Mardini, yaptığı teşekkür konuşmasında genç bir yönetim kadrosuyla bayrak yarışını sürdüreceklerini ve derneği her geçen gün daha da geliştireceklerini dile getirdi. YEPUD olarak tüm sektörü kucaklayacaklarını ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefledikleri bilgisini paylaşan Mardini, “Bizi takip edin” dedi.

HEDEF YURT DIŞINDAN DA ETKİNLİK GETİRMEK

YEPUD olarak yenilenen kadro ile birlikte birçok yeni hedefi de hayata geçireceklerini aktaran Başkan Şebnem Mardini; “Önümüzdeki süreçte birçok sosyal sorumluluk projesine imza atacağız. Bununla birlikte en büyük hedeflerimizin başında ülkemize yurt dışından davet, etkinlik ve düğün gibi organizasyonlar getirmek olacaktır” ifadelerini kullandı.

Bülent Uluçay

BÜLENT ULUÇAY YÖNETİM KURULU’NDA

Genç ve son derece dinamik bir yönetim oluşturan Yaratıcı Etkinlik Uygulama ve Planlama Derneği’nin yönetim kurulunda, Kadıköylü fotoğraf sanatçısı Bülent Uluçay da yer aldı. 13 Ekim tarihinde Amerika’ya fotoğraf ve baskı teknolojileri hakkında inceleme gezisi için gittiği sırada yönetim kuruluna seçildiğini öğrenen Uluçay; “Başkan Şebnem Mardini, inandığım ve güvendiğim bir isimdir. Onunla pek çok konuda aynı yöne bakıyoruz. Kendileri uygun görmüşler, ben de memnuniyet duyacağımı ve elimden geldiği ölçüde yardımcı olacağımı bildirdim. Diğer arkadaşlarımla birlikte iyi bir performans sergileyeceğimizi düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

YENİ YÖNETİM ŞEKİLLENDİ

Şebnem Mardini başkanlığında Bülent Uluçay ile birlikte belirlenen diğer yönetim kurulu üyelerinin isimleri şöyle: Başkan Yardımcısı Zümra Oktayoğlu, Genel Sekreter Serdar Uğur Girgin, Sayman Zerrin Özkan, Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Yıldız, Yönetim Kurulu Üyesi Beyhan Gürdil, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Oğhan, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Yıldırım.

YEPUD

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su