Cenay Toprakkaya

Yalova’ya Hilton Garden Inn geliyor

Yalova’ya Hilton Garden Inn geliyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Hilton, Yalova’da bir Hilton Garden Inn oteli açmak üzere Çavuşoğlu Grup ile franchise anlaşması imzaladı. 2018 yılında açılması planlanan 121 odalı otel, Marmara Denizi’nin kıyısında yer alacak.

Hilton Worldwide Avrupa ve Afrika Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Plajları ve kaplıcaları ile meşhur Yalova’da açılacak otelimizde misafirlerimizi ağırlayacağız. Türkiye’deki başarısı hızla artan Hilton Garden Inn markası, imzaladığı bu son anlaşma ile birlikte 2017’de kapılarını açacak İstanbul Ümraniye ve Adıyaman dahil 20’yi aşkın otelle hizmet verecek.”

Hilton Garden Inn

KONUKLARIN TÜM İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE TASARLANDI

Hilton Garden Inn Yalova; spa merkezi, spor salonu, toplantı salonu ve restoranın yanı sıra sunduğu diğer hizmet ve imkanlarla da konuklarının tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek. Plajları,  marina ve kaplıcaları ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgilisini çeken Yalova, Kocaeli ve Bursa’ya kolay ulaşımı nedeniyle iş amacıyla seyahat edenler tarafından da tercih ediliyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su