Kadir Toprakkaya

World Tourism Forum, bu kez Afrika kıtasında!

World Tourism Forum, bu kez Afrika kıtasında!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya turizmine yön veren liderler, Ekim ayında Gana’nın başkenti Akra’da World Tourism Forum Africa Summit ile bir araya geliyor. Antalya, Moskova ve İstanbul’da düzenlenen ve büyük ses getiren World Tourism Forum zirvelerinin ardından turizmin liderleri, Gana’nın başkenti Akra’da bir araya gelerek, Afrika’nın turizm potansiyelini değerlendirecek.

10 Ekim 2017 tarihinde Kempinski Hotel Gold Coast City’de, 400’ün üzerinde katılımcıyla düzenlenecek Africa Summit; Gana Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Afrika ülkelerinin turizm bakanları, turizm otoritelerinin başkanları, otelciler, tur operatörleri, seyahat acenteleri ve turizm yatırım şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra son dönemlerin ünlü sosyal medya fenomenlerinin de katılımıyla gerçekleştirilecek.

World Tourism Forum

AFRİKA’NIN TURİZM POTANSİYELİ MASAYA YATIRILACAK

Africa Summit kapsamında yapılacak oturumlarda online turizm, Afrika kıtasındaki destinasyonların geliştirilmesinde pazarlamanın önemi, turizm yatırımları, Afrika’da yürütülen politikaların turizm sektörüne etkileri, sosyal medya kullanımı ve turizm, eGen sosyal medya fenomenleri buluşması, otel yönetimi ve pazarlamada bölgesel farklılıklar konuşulacak.

TURİZM BAKANLARI, AFRICA SUMMIT İLE BİR ARAYA GELİYOR

Afrika Summit’in en önemli oturumu, Afrika ülkelerinin turizm bakanlarının katılacağı “Bakanlar Toplantısı” olacak. Bu buluşmada Afrika ülkelerinin turizm potansiyelleri, gelişmekte olan global turizm ekonomisi ve bölgedeki turizm yatırımlarının artırılması konuları ele alınacak. Gana Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı N. A. D. Akufo-Addo ile Gana Cumhuriyeti Turizm, Sanat ve Kültür Bakanı Catherine Afeku’nun açılışını yapacağı zirvede; Benin Kültür ve Turizm Bakanı Ange N’Koue, River Rocks Hotels & Resorts CEO’su ve Grup Başkanı Buğra Berberoğlu, Sosyal Medya Uzmanı Sean Gardner, Forbes tarafından Top 20’de yer alan sosyal medya uzmanı Glen Gilmore, Adara Seyahat & Turizm Başkan Yardımcısı Darren Dunn, Thomas Cook Sosyal Medya Başkanı Martin Widenka, Lüks Seyahat Yazarı Ann Tran, Travel Click Ortadoğu & Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Cem Çetintürk, Preferred Hotels & Resorts Ortadoğu & Afrika Bölge Direktörü Claudia Roscigno, Fas Turizm Otoritesi Başkanı & CEO Imad Barrakad konuşmacı olarak yer alacak.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor