Hava Asal

Uluslararası sağlık buluşması İstanbul’da gerçekleşiyor

Uluslararası sağlık buluşması İstanbul’da gerçekleşiyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Sağlık turizminin ulusal ve uluslararası platformlardaki önemli kurum, kuruluş ve profesyonelleri,“2. İstanbul Medikal, Sağlık, İleri Yaş, Termal, SPA & Wellness Turizm Fuarı ve Kongresi’nde yeniden buluşuyor
Sağlık turizminin ulusal ve uluslararası platformlardaki önemli kurum, kuruluş ve profesyonelleri, 07-09 Mayıs 2015 tarihleri arasında “2. İstanbul Medikal, Sağlık, İleri Yaş, Termal, SPA & Wellness Turizm Fuarı ve Kongresi’nde yeniden buluşuyor. Fuar, gelişim hızı en yüksek sektörlerinden olan sağlık turizmi alanındaki profesyonelleri ve tıp hekimlerini bir araya getiriyor. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuara ‘Europe Business Assembly’, ‘European Union of Private Hospital’, ‘Senatürk’ gibi kurumlarda katılıyor.

Bu arada fuar bünyesinde çeşitli kongrelerde de yapılıyor.
Bu kongrelerin en ilginçlerinden birisi organ nakli konusunda dünyaca ünlü Prof. Dr. Yaman Tokat ve meme kanseri cerrahisinde tanınmış isimlerden Prof. Dr. Bahadır Güllüoğlu’nün sunacağı bildiriler olacağı bildiriliyor. Ayrıca fuarla eş zamanlı düzenlenecek olan konferans ve seminerler; yeni ve potansiyel müşteri adayları ile direkt görüşme ve iletişim kurma imkânı, uluslararası platformda sektör profesyonelleri ile birebir görüşmeler ve sağlık turizminde sektörün ihtiyaçlarını karşılayan birçok faydayı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor