Kadir Toprakkaya

TÜRSAB’dan Siirt’e inceleme gezisi

TÜRSAB’dan Siirt’e inceleme gezisi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB Siirt’e bir inceleme gezisi düzenledi. 21-23 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşen geziye, TÜRSAB Kültür Turizmi Komitesi Yönetimi, üyeleri ve turizm basınından bazı isimler katıldı.

‘Siirt Tillo Turizmini Geliştirme’ kapsamında düzenlenen gezide, Siirt Ulu Cami, Botan Vadisi, Delikli Taş, Akabe Yolu, Kıtmis Köprüsü, Ismail Fakirullah Hz. ve Ibrahim Hakki  Hz. Türbesi, Çilehanesi, Kalatül Üstad Türbesi, Şeyh Hamza al-Kebir Türbesi, Şeyh Ibrahim el-Mücahid Türbesi, Sultan Memduh Türbesi gibi alanlar ziyaret edildi.

Siirt Veysel karani Türbesi...

TÜRSAB Kültür Turizmi Komitesi Üyelleri söz konusu inceleme gezisinde, Siirt’de bulunan Veysel Karani Türbesi’ni de ziyaret ettiler…

TÜRSAB Kültür Turizmi Komitesi Yönetimi söz konusu inceleme gezisinde, Siirt Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz ve Siirt Tillo Kaymakamı Yunus Koç ile bir araya gelerek görüşmelerde bulundu.

Ali Can Aksu’dan Sürpriz Haberler Gelecek…

Öte yandan Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği POYD İstanbul  Başkanı Ali Can Aksu’da Siirt için kolları sıvayan isimler arasında öne çıkmaya başladı. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti arasında ortak proje olarak yürütülen Siirt İli’nde Turizmi Geliştirme, Canlandırma Projesi kapsamında çalışmalar yürüten Ali Can Aksu, “Önümüzdeki günlerde Siirt’te turizm adına  ses getirecek bir etkinliğin  görüşmelerini yapıyorum. Bizi izlemeye devam edin..” mesajı verdi.

ali-can-aksu

Ali Can Aksu ile birlikte Emin Ali Susever de Sabiha Gökçen Hava Alanı’ndan Siirt’e giden isimler arasındaydı…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su