Kadir Toprakkaya

TOURMAG Turizm Dergisi yayınlandı

TOURMAG Turizm Dergisi yayınlandı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türk turizm dünyasına farklı bir yorum getiren TOURMAG Turizm Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Dergi, piyasaya çıkan sayısını Malta’da gerçekleştirilen Akdeniz Turizm Forumu’na ayırdı.

Malta Cumhurbaşkanı Marie Louise Coleiro Preca’nın forumun açılışında sarf ettiği “Turizm sektörünün barışı inşa etme, sürdürme ve refah yaratma yeteneği vardır” sözlerini kapak konusu yapan TOURMAG, barış sağlanmadan refah ve huzur olamayacağına dikkat çekti.

Malta Cumhurbaşkanı

TÜRKİYE’NİN YEDİ BÖLGESİNDEN TURİZM HABERLERİ

Türkiye’nin yedi bölgesinden özel turizm haberlerinin yer aldığı dergi sayfalarında Antalya, Bodrum ve Kapadokya turizm bölgelerinden İngilizce olarak verilen haberler de yer alıyor. Yeni destinasyonlar, az bilinen turizm rotaları ve yurt dışında gidilecek yerleri ünlü bloggerların kaleminden okurken, son derece yararlı tavsiyeler de bulacaksınız.

SAFFET EMRE TONGUÇ, ŞERİF YENEN, NİLGÜN ŞİRİN

TOURMAG Turizm Dergisi’nin yeni sayısında, büyük bir zevkle okuyacağınız ünlü turizm yazarlarının birbirinden güzel yazıları yer alıyor. Saffet Emre Tonguç, TOURMAG okurları için Londra’yı yazarken; Nilgün Şirin “Moskova”yı, Çağla Gürsoy ise Dubai ve Beyrut’u kaleme aldı. Şerif Yenen, “Yeraltındaki İstanbul” derken; Sema Taştan Çelepci “Bologna”, Yaprak Gürdal bir Tayland masalı olarak değerlendirdiği “Phi Phi ve Phuket”e demir attı. Oğulcan Tatar “Ürdün”, Öykü Maral “Maşukiye” dedi. Aramıza yeni katılan Şükran Engin, İtalya’nın gözbebeği Toskana Vadisi’ne bambaşka bir gözle bakarken, Yiğit Uygun da komşu Yunanistan’da çok az kişinin bildiği Nisyros Adası’nı mercek altına aldı.

Tabi arkadaşımız Özge Ç. Denizci’nin yaz dönemi kültür-sanat etkinlikleri ajandası, aralarında Türkiye’den Fethiye’nin de yer aldığı Avrupa’nın en iyi 15 plajının fotoğrafları ve bilgileri yine TOURMAG sayfalarında ilginizi çekecek. Travel Expo Ankara Turizm Fuarı’ndan izlenimler ve TÜRSAB Asya Bölgesel Yürütme Kurulu Üyeleri ile çıkılan Bartın-Ulus-Amasra Gezisi notları da Kadir Toprakkaya’nın yorumuyla dergi sayfalarında…

Tourmag Turizm Dergisi

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su