Haber Merkezi

Tarihe yakından tanıklık etmek için Endülüs ve İspanya’yı keşfedin

Tarihe yakından tanıklık etmek için Endülüs ve İspanya’yı keşfedin
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Günümüzde birçok şirket, başarılı çalışanlarını ve bayilerini ödüllendirmek için motivasyon gezileri düzenliyor. Son yıllarda yurt içi motivasyon gezilerinin yerini daha çok yurt dışı gezilerinin aldığının farkındalığıyla, yaz sezonunda en çok Endülüs & İspanya turları markalar tarafından tercih ediliyor. Bu bilinçle de Vizyon Turizm; iç ve dış hatlarda bilet ve vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı kültür turlarıyla iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri ve fuar organizasyonlarında misafirlerine birçok tur şeceneği sunuyor.

İslamiyet’in Avrupa ile ilk kez tanışmasına ev sahipliği yapan Endülüs, İber Yarımadası’nda yer alan egzotik kültürünün yanı sıra yeşili ve deniziyle muhteşem bir atmosfere sahip. Tarihte pek çok dine ve farklı kültürlere kucak açan bu eyalet, Türklere çok tanıdık olan Akdeniz’in kültürünün esintilerini de taşıyor.

Kızıl Elma Ödülleri

DOĞU İLE BATININ SENTEZİ

Endülüs, geçmişe yolculuk yapmak isteyenler için en güzel destinasyonlardan biri olarak dikkat çekiyor. Her yeri tarih kokan Endülüs eyaletinin Granada şehrinde, Dünya Miras Listesi’ne alınan Elhamra Sarayı tüm ihtişamıyla görenleri büyüyor. Büyülü atmosferine kapılacağınız bir başka Endülüs kenti Cordoba’da Emeviler döneminde cami olan Mezquita Katedrali, şehrin mutlaka görülmesi gereken sembollerinden biri olarak dikkat çekiyor. Doğu ile batının bir sentezi olan Endülüs’ün başkenti Sevilla’da, muhteşem Flamenko gösterileri izleyenlerin içini ısıtıyor. Vizyon Turizm’in tur programında rota İspanya’ya çevrildiğinde ise, bitmeyen kilise olarak ünü dünyanın dört bir yanına yayılan ve Katalan mimar Gaudi’nin 1883’te yapılmaya başladığı La Sagrada Familia Katedrali, yerli ve yabancı turistlerin en çok görmeyi tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Her bir köşesi sanat eseri gibi olan Barcelona sokaklarında gezmeye doyum olmuyor.

ROTASI KONFORLA ÇİZİLMİŞ  BİR SEYAHAT

Hem mistik  hem de bir o kadar tanıdık bir atmosfer sunan Endülüs & İspanya Turu, Vizyon Turizm’in başlangıçta ve bitişte dost kalma prensibiyle yürütülüyor. Bilet ve vize işlemleri, otel rezervasyonları, yurtdışından gelen misafirlerin tüm organizasyonları ile konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmetleri ile tam bir tur programı sunan Vizyon Turizm, misafirlerine eğlenceli programlar sunuyor.

Endülüs

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor