Kadir Toprakkaya

Sanat dünyası Ramada İstanbul Asya’da

Sanat dünyası Ramada İstanbul Asya’da
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Sanat eserleriyle donatılarak tasarlanmış, klasik ve aynı zamanda modern dekoratif öğeler içeren Uran Holding turizm grubu yatırımı Ramada İstanbul Asia Hotel, kültür ve sanat merkezi sponsorluğunda her ay bir sanatçının 10 gün sürecek sergi organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.

Eylül ayında Aydan Özgen’i konuk edecek olan Ramada İstanbul Asia tüm sanatseverleri 18-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek sergiye davet ediyor. Otelin en büyük balo salonu olan Bünyamin Kara’da gerçekleşecek olan açılış kokteyli 18 Eylül 2015 Cuma saat 18:00’da yapılacak.

2

Sanat Durağı Ramada İstanbul Asia Hotel

Ramada İstanbul Asia Hotel Türk ressamlarının eserleriyle donatılarak ve kendi içinde bir sanat galerisine dönüşerek müşterilerine dünya standartlarında hizmet sunuyor. Resme aşkla bağlı olan ressam Aydan Özgen’in ‘Tutkumun Renkleri’ sergisini tüm sanatseverler ücretsiz olarak ziyaret edebilecekler.

Aydan Özgen Kimdir?

1965 yılı İstanbul doğumlu olan ressam Aydan Özgen, 1982’de Gölcük Meslek Lisesi’ni bitirdi. Halk Eğitim Merkezleri ve İsmeklerden aldığı resim eğitimini ressam Recep Kaplan’ın öğrencisi olarak destekleyen Aydan Özgen, Ümraniye Belediyesi’nin düzenlediği 9. Resim Yarışması’nda 2 eseriyle ödül almaya hak kazandı. Daha sonrasında İstanbul Erguvan Gönüllüleri resim sergisinde kendi eseriyle yer aldı. Ressam Aydan Özgen çalışmalarını Ümraniye Kadın Merkezi’nin atölyesinde devam ettiriyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su