Cenay Toprakkaya

Hilton Worldwide’dan yeni bir havalimanı oteli

Hilton Worldwide’dan yeni bir havalimanı oteli
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Hilton Worldwide’ın orta fiyat segmentinde yer alan, kaliteye önem verenlere yönelik küresel markası Hampton by Hilton, en yeni oteli Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport’u hizmete açtı. 145 odalı otel Hampton by Hilton ailesine katılarak, Hilton Worldwide’ın Türkiye’de halihazırda faaliyet gösteren 44 otelinin arasında yerini aldı.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 1,2 kilometre uzaklıkta bulunan Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport, havalimanına çift yönlü ücretsiz servis imkanı sunuyor. Otel; içerisinde alışveriş merkezi, konutlar ve ofisler barındıran inovasyon merkezi Teknopark’ın yakınındaki MVK Work Square iş merkezinin de bir parçası. Tesis aynı zamanda Viaport Asya, Pendik Marina ve Intercity İstanbul Motor Yarışları Parkı’na da yakın mesafede bulunuyor.

Hilton Worldwide

FİYAT-KALİTE DENGESİNE ÖNEM VERENLER İÇİN İDEAL

Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport Genel Müdürü Sarp Erdoğan, konu ile ilgili yaptıpı açıklamada şunları ifade etti: “Kullanışlı havalimanı servisi, yüzde 100 Hampton memnuniyet garantisi ve ferah toplantı alanları ile misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Otelimiz, MVK Work Square ve havalimanı yakınında konaklamak isteyenler, fiyat-kalite dengesine önem veren ve seyahatlerinde kalite arayanlar için ideal bir alternatif.”

YEREL SANATÇILARA AİT FOTOĞRAF VE ESERLER SERGİLENİYOR

Hampton by Hilton ekibi, Hamptonality adı verilen, markaya has kültürü sergilemekten gurur duyuyor. Hamptonality, tüm otellerde misafirlere güleryüzle hizmet sunma, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışarak; civarda görülecek yerler, tarihi mekanlar ve eğlenceli aktiviteler ile ilgili tavsiyede bulunmak anlamına geliyor. Ayrıca her otel, bulunduğu bölgeye ve bölge halkına verdikleri desteğin göstergesi olarak yerel sanatçılara ait fotoğraf ve eserler sergiliyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su