Haber Merkezi

Dünyanın en güzel tarihi lüks oteli; argos in Cappadocia

Dünyanın en güzel tarihi lüks oteli; argos in Cappadocia
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyanın en iyilerinin seçildiği Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde “Tarihi Otel” kategorisinin yıldızı, bu yıl argos in Cappadocia oldu.

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen, yurtdışı ve yurtiçinde elde ettiği başarı ve ödüllerle adından söz ettiren argos in Cappadocia, The World Luxury Hotel Awards 2016’da “En Güzel Tarihi Lüks Otel” kategorisinde Küresel Birinci’liğe layık görüldü. Bu yıl 10. defa ve 2.000’den fazla aday arasından yapılan titiz bir elemeyle dağıtılan Dünya Lüks Otel Ödülleri, Katar’ın başkenti Doha’da sahiplerini buldu.

dunyanin-en-iyi-tarihi-luks-oteli-argos-in-cappadocia-5

HİZMET KALİTESİ, KONFOR VE SUNUM

Gerçek misafirlerin yorum ve oylarına dayanarak verilmesi sebebiyle önem taşıyan Dünya Lüks Otel Ödülleri, ziyaretçilerin web sitesinde paylaştıkları deneyimlerin yanı sıra bağımsız seyahat endüstrisi danışmanlarından oluşan bir panelin değerlendirmeleri sonucunda belirleniyor. Jüri ise seçimlerini hizmet kalitesi, konfor ve sunum gibi ölçütlere dayandırıyor.

dunyanin-en-iyi-tarihi-luks-oteli-argos-in-cappadocia-2

TURİZMDE MÜKEMMELİĞİN ÖNCÜLERİ

Dünya Lüks Otel Ödülleri, bu yıl 60’ın üstünde kategoride verildi. Her kategorinin küresel birincileri, dünyada örnek alınan işletmeler olarak turizmde mükemmelliğin öncülüğünü yapıyor. Mimar Turgut Cansever’in öncülüğünde, Uçhisar’da antik bir manastır yerleşkesinin ve terkedilmiş bir köyün titiz restorasyonuyla hayata geçen argos in Cappadocia, gerçek geleneksel deneyim ve lüksü ustalıkla bir araya getiriyor. argos in Cappadocia, Dünya Lüks Otel Ödülleri tarafından daha önce ülke ve kıta kategorilerinde birincilik ödülüne layık görülmüştü.

dunyanin-en-iyi-tarihi-luks-oteli-argos-in-cappadocia-1

argos in Cappadocia

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su