Haber Merkezi

Didem Balçın’ın tatilde favori 5’i

Didem Balçın’ın tatilde favori 5’i
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Parkta Güzel Bir Gün oyunu ve Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı filmiyle gündemde olan oyuncu Didem Balçın’ın tatil rotasını romantizm belirliyor. Bunun için Roma ve Paris, Balçın’ın listesinde en üstte…
1-ROMA: İtalya’nın başkenti Roma, tarihi ve kültürel yapıları nedeniyle anıt kentlerden biri. Bu yüzden de dünyanın en çok turist çeken kentlerinden. Didem Balçın Roma’yı romantik atmosferi için seviyor ve ‘aşıklar şehri’ olarak görüyor. Bu yüzden de tatil listesinin bir numarasında.
2-PARİS: Roma dışında Balçın’ın bir diğer romantik şehir seçeneği Paris. Sokaklarında ama illa ki Seine Nehri kenarında romantik bir yürüyüşe çıkmak, kafelerinde bir huzur kahvesi içmek, Champs-Elysees Bulvarı’nda dolaşmak Balçın’ın bu şehirde sevdiği şeyler.
3-LONDRA: Hem karmaşık hem kalabalık hem de hareketli ve enerjik. Farklı kültürleri barındıran İngiltere’nin başkenti Londra’nın bu enerjisi insana büyük keyif verebiliyor. Balçın da bu keyfi yaşadığı için Londra’dan vazgeçmiyor.
4-CUNDA ADASI: Ayvalık’ın yanı başındaki bu küçük ada, kafayı dinlemek isteyenlerin listesinde her zaman kendine yer buluyor. Bakir koyları, temiz denizi, yorgunluk kahvesinin en iyisini yudumlayacağınız kahvecisi ve elbet lokmasıyla hem dinlendirici hem de damağınızın lezzetlendiği bir yer. Bu yüzden Balçın’ın da Türkiye’deki tatil listesindeki önemli noktalardan biri.
5-SIĞACIK KASABASI: Seferihisar’i bağlı bu küçük balıkçı kasabası ilçeye de ruhuhu veren bir yer. Sakin yaşamı, insanlarının ruhen rahatlığı ile tam bir ‘huzur kuyusu’. Dünyanın dört bir yanından insanların geldiği bu yer Balçın’ın da favorileri arasında.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor