Kadir Toprakkaya

Cemiyetin Normandiya çıkarması

Cemiyetin Normandiya çıkarması
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Başarım Sensin Derneği üyeleri ve cemiyet hayatının önemli isimleri, Türkiye’nin en çok gezen rehberi Saffet Emre Tonguç’un muhteşem anlatımı ile birlikte tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle ünlü Normandiya’daydı.

Ünlü ressamların tablolarından fırlamışçasına yemyeşil doğaya sahip Normandiya, birbirinden renkli ve süslü kasabaları ile sizi kendisine hayran bırakıyor. Cruise Brands ve Başarım Sensin Derneği organizasyonuyla gerçekleştirilen Normandiya gezisine, cemiyet hayatının ünlü isimleri yoğun ilgi gösterdi.

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ İSİMLERİ BİR ARADA

Geziye katılan isimler arasında Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, Figen Kıral, Fulya Nayman, Çiğdem Hitay, Sedef Mercan, Meral Yazıcı, Gülbin Gürel, Serap Taşdemir, Hande Kaptanoğlu, Şehnaz Akbaşoğlu, Gaye Alacalar, Feride Kalkan, Aysun Doğan, Tülin Demiroğlu, Serap Uman, Sibel Kerimoğlu, Mine Aksu, Gülşah, Güler Şat, Nilüfer Sertel, Meral Kosif, Burcu Cesur, Fazilet & Muhittin Hacıhüseyinoğlu, Evrim Kırmızıtaş, Tuba Keskin, Mine Persentili, Hatice Çakır, Mesure, Şafak Batur, Fatma Şule Angün, Serda Büyükkoyuncu ve Hatice Özgören yer aldı.

SAFFET EMRE TONGUÇ EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM BİR GEZİ

Misafirler; profesyonel rehber, tarihçi ve yazar Saffet Emre Tonguç’un muhteşem anlatımıyla Rounen şehrinden Claude Monet’in yaşadığı ev ve resmini çizdiği balıkçı kasabası Honfleur’e, Hıristiyanlar için kutsal yerlerden biri olarak kabul edilen Le Mont Saint Michel’den olağanüstü malikanelere sahip Trouville Sur Mer’e kadar birçok tarihi ve doğal güzellikleri gördü.

GALA YEMEĞİNDE ŞIKLIK YARIŞI

Gezisinin son gününde, Normandiya’nın en köklü ailesi Barriere’nin sahip olduğu Hotel le Royal Deauville’de muhteşem bir gala yemeği gerçekleşti. Sıradışı ve etkileyici dekorasyonuyla misafirlerini büyüleyen otelde, Başarım Sensin Derneği’nin elit isimleri şıklıklarıyla göz doldurdu. Gala yemeği sırasında Saffet Emre Tonguç, cemiyetin ünlü konuklarına tarihi oteli anlattı ve tura katılım gösterdikleri için teşekkür etti. Başarım Sensin Derneği üyelerinin Normandiya’da gerçekleştirdiği gezi ve gala yemeğiyle, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs imkanı sağlandı.

 

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor