Haber Merkezi

Yurtiçi Kargo’dan Çarşı Kadın’a destek

Yurtiçi Kargo’dan Çarşı Kadın’a destek
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo, 2015 yılından bu yana ülke genelindeki ihtiyaç sahibi okullara destek olmak amacı ile Beşiktaş’ın kadın taraftar grubu Çarşı Kadın’a yapılan yardımları ücretsiz ulaştırıyor.

“Ben okursam, sen okursan, o okursa dünya değişir” sloganıyla yola çıkan Çarşı Kadın’a destek veren Yurtiçi Kargo, söz konusu yardım projesi ile kitap, defter, oyuncak ve kıyafetleri ücretsiz olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarında “başarılı ve topluma faydalı kurumsal vatandaş” kimliğiyle hareket eden firma, proje kapsamında 2017 yılından 2018 yılının başına kadar 19 bin ds/kilo ağırlığındaki toplam 700’e yakın yardım kolisi için taşıma desteği sunarak, 5 binden fazla öğrenciye ulaştı.

Türkiye’nin dört bir tarafından Çarşı Kadın’a yapılan yardımlar; Diyarbakır, Şanlıurfa, Bitlis, Van, Iğdır, Kars, Mardin, Elazığ, Erzurum, Şırnak, Batman ve daha birçok ilde bulunan köy okullarına Yurtiçi Kargo’nun etkin hizmet ağı ile taşınmaya devam ediyor. Yardımlar için ayrıntılı bilgiye @carsi.kadin1903 instagram hesabından ulaşılabilmekte.

Yurtiçi Kargo

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor