Kadir Toprakkaya

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de atama

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de atama
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Sunay, Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini de üstlendi.

2013 yılında Finans Direktörlüğü göreviyle kentin en prestijli otellerinin başında gelen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Ailesi’ne dahil olan Cüneyt Sunay, 2014 yılında Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna terfi etmiş olup, 2015 yılında görev alanlarına Satış ve Pazarlama Departmanı da eklendi.

Lise eğitimini İstek Vakfı Bilge Kağan Lisesi’nde alan Cüneyt Sunay, üniversite eğitimini ise Amerika’nın NY şehrinde bulunan Hofstra Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans alanında tamamladı. İş hayatına 2001 yılında Boğaziçi Giyim Sanayi Finans bölümünde Uzman olarak başlayan Sunay, daha sonra sırasıyla; 2005 yılında Deloitte Türkiye’de Denetçi olarak, 2008 yılında Frigoglass Türkiye’de Raporlama Müdürü olarak, 2012 yılında Electrolux’te Mali ve İdari İşler Direktörü olarak görev aldı.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su