Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Mehmet Karaca, World Tourism Forum'a katılmak için Ankara'dan gelen konuklar arasındaydı. Karaca, Türkiye'nin turizm değerleri yönünden zenginliklerini anlatan bir konuşma da yaptı.

World Tourism Forum'da BYEGM standını ziyaret edenler arasında Başbakan Yardımcısı Şimşek de vardı. WTF Başkanı Bulut Bağcı ile birlikte Blog Book kitabını inceleyen Şimşek, "Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

BYEGM standına en fazla ilgiyi blogerlar gösterdi. Dubai'den gelen ünlü seyahat yazarı Nurudeen Mohammed, "Bana burada çok yararlanacağım bir kitap hediye edildi. Türkiye tarihi ve kültürel zenginlikleri yanında gastronomi kültürü ile de ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Yıllarca yazacak malzeme var bizler için..." dedi.

BYEGM Genel Müdür Yardımcısı Mansur Özdemir, İstanbul İl Müdürü Necmettin Altuntaş Genel Müdür Mehmet Karaca, "World Tourism Forum Hatırası" olarak TOURMAG Turizm Dergisi objektifleri tarafından bu kare ile sabitlendi.

 Kadir Toprakkaya

World Tourism Forum’a BYEGM de destek verdi

World Tourism Forum’a BYEGM de destek verdi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İstanbul Kongre Merkezi’nde 16-18 Şubat 2017 tarhleri arasında gerçekleştirilen ve dünya turizm sektörünün önde gelen isimlerini buluşturan World Tourism Forum’a, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) de destek veriyor.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılışı yapılan forumda 20 ülkeden 150’ye yakın konuşmacı bir araya gelerek, dünya turizmindeki gelişmeleri değerlendiriyor. Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, İstanbul Kongre Merkezi’ndeki forum alanında açtığı stant ile ziyaretçilere Türkiye’yi tanıtan yayınlardan hediye ediyor. Ayrıca bloggerlar için hazırlanan ve “Blog Book” adı verilen kitabı da bloggerlara hediye eden BYEGM standı, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Mehmet Karaca, World Tourism Forum’a katılmak için Ankara’dan gelen konuklar arasındaydı. Karaca, Türkiye’nin turizm değerleri yönünden zenginliklerini anlatan bir konuşma yaptı…

World Tourism Forum’da BYEGM standını ziyaret edenler arasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de vardı. WTF Başkanı Bulut Bağcı ile birlikte “Blog Book” kitabını inceleyen Şimşek, “Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi…

BYEGM standına en fazla ilgiyi bloggerlar gösterdi. Dubai’den gelen ünlü seyahat yazarı Nurudeen Mohammed; “Bana burada çok yararlanacağım bir kitap hediye edildi. Türkiye, tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra gastronomi kültürüyle de ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Yıllarca yazacak malzeme var bizler için” şeklinde konuştu…

BYEGM

BYEGM Genel Müdür Yardımcısı Mansur Özdemir, İstanbul İl Müdürü Necmettin Altuntaş, Genel Müdür Mehmet Karaca, “World Tourism Forum Hatırası” olarak TOURMAG Turizm Dergisi objektifleri tarafından bu kare ile sabitlendi…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su