Kadir Toprakkaya

Umut hep vardır, Avrupa’dan 1 milyon turist gelecek

Umut hep vardır, Avrupa’dan 1 milyon turist gelecek
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Avrupa’da faaliyet gösteren Türk tur operatörü Bentour Reisen, çoğunluğu acente yöneticilerinden oluşan yaklaşık 1000 kişilik bir grupla Antalya’ya çıkartma yaptı.

Aralarında Avrupa’nın önde gelen acente temsilcileri ve bu acentelerebağlı bağımsız seyahat danışmanlarının da bulunduğu grup temsilcileri; “Geleneksel Türk misafirperverliğine bir kez daha hayran kaldık. Bütün içtenliğimizle söylemek istiyoruz ki Türkiye, bütün güzellikleri içinde barındırıyor. Bizler Almanya, Avusturya, İsviçre, Norveç gibi ülkelerin seyahat danışmanlarıyız. Geldiğimiz ülkeler soğuktan adeta donuyor, burası ise günlük güneşlik. Gösterilmeye çalışılan kötü imajlara inat, 2017 seyahat önerilerinin ilk sırasına Türkiye’yi yazıyoruz” mesajı verdi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI NABİ AVCI DA KATILACAK

Konuklar için 5 Aralık Pazartesi akşamı bir eğlence gecesi düzenlenecek. “Comedy Night Gala Gecesi” adıyla düzenlenecek etkinlikte misafirlere farklı sürprizler de sunulacak. Almanya’nın ünlü komedyenleri Bodo Bachin ve Fatih Çevikkollu’nun da sahne alacağı program akışında Bentour Reisen, katılımcılara 2017 programını takdim edecek. Geceye Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, DRV Başkanı Norbert Fiebig, Sun Express Genel Müdür Yardımcısı Peter Glade, Almanya BWGV Federasyon Başkanı Otto Leibfritz gibi isimler de katılım gösterecek.

(Bora Özgen – Sedat Karagöz /ANTALYA)

Avrupa

Avrupa’nın, özellikle de Almanya’nın önde gelen tur operatörlerinden Bentour Reisen’in davetiyle Türkiye’e gelen seyahat danışmanları, kaldıkları otelin lobilerinde buldukları TOURMAG Turizm Dergisi’nin İngilizce versiyonunu ellerinden bırakamadı…

Avrupa

Almanya’nın en büyükleri arasında gösterilen Amondo Seyehat Acentesi’nin bağımsız seyehat danışmanı Manfred Utecht’in; “Bir haftadan beri Antalya’dayım. 2017 yılı için yaklaşık 150 otel ile kontrat yaptım” açıklamasında bulunması, başlığımızın ne kadar isabetli olduğunun bir başka göstergesi…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su