Cenay Toprakkaya

Uğrak Kadınlar Plajı sezona hazırlanıyor

Uğrak Kadınlar Plajı sezona hazırlanıyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak Alanya-Gazipaşa arasında hizmete açacağı Uğrak Kadınlar Plajı, hizmet için gün sayıyor. Kadınlar Plajı’nı Alanya ve Gazipaşa’nın yanı sıra Akseki, Gündoğmuş ve İbradılı kadınlar da kullanabilecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından temeli 2016 yılının Ekim ayında atılan ve yaklaşık 1 milyon liraya mal olan Uğrak Kadınlar Plajı’nda altyapı çalışmaları tamamlandı. Plajın çevre ve istinat duvarları örüldü, aydınlatması yapıldı, plajı çevreleyecek şekilde ağaçlandırma yapıldı. Kısa sürede sosyal tesisleri ve kabinleri de tamamlanacak olan Kadınlar Plajı, turizm sezonun başlamasıyla birlikte hizmete açılacak.

GAZİPAŞA VE ALANYA’DAN SERVİSLER KALDIRILACAK

Alanya’ya 35 ve Gazipaşa’ya 15 kilometre mesafede olan Uğrak Kadınlar Plajı’ndan sadece bu ilçelerdeki kadınlar değil; Akseki, Gündoğmuş ve İbradı’dan gelecek kadınlar da faydalanabilecek. Plaj hizmete girdikten sonra, sabah ve akşam saatleri arasında Gazipaşa ve Alanya’dan servisler kaldırılacak.

Uğrak Kadınlar Plajı

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su