Kadir Toprakkaya

UFTAA 2016 Altın Jübile Kongresi İstanbul’da yapılacak

UFTAA 2016 Altın Jübile Kongresi İstanbul’da yapılacak
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya Seyahat Acentaları Birliği’nin (UFTAA) 2016 Altın Jübile Kongresi İstanbul’da yapılacak. TÜRSAB ve Nihat Böytüzün’ün yüksek düzeyde sürdürdükleri temas ve çalışmaları sonucunda, UFTAA 2016 Altın Jübile Kongresi’nin İstanbul’da yapılması kararı alındı.

HİLTON BOSPHORUS HOTEL’DE

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, Türk Hava Yolları’nın sponsorluğuyla  25-26 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek toplantıya dünyanın önde gelen turizmcileri katılacak.

SİNGAPUR VE HİNDİSTAN İSTİYORDU

Halihazırda UFTAA Başkanlığı’nı yürütmekte olan Hintli Sunil Kumar Rumalla, kurumun  50’nci yılı nedeniyle buluşmanın ülkesinde yapılmasını istiyordu. Aynı zamanda Hindistan’nın TAAI Başkanı da olan Sunil Kumar Rumalla, bu uğurda yoğun çaba harcamıştı. Ardından Singapur’da 50’nci Yıl Altın Jübile Kongresi’ne talip olmuştu.

uftaa-2016-1

Geçen yıl 13 -19 Kasım 2014 tarihlerinde Endonezya’nın Bali Adası’nda gerçekleşen Dünya Seyahat Acenteleri Birlikleri Federasyonu (UFTAA) Kongresi’ne katılan Nihat Böytüzün, Sunil Kumar Rumalla’yı ilk tebrik eden isim olmuştu.

uftaa-2016-2

Nihat Böytüzün 1992 yılında UFTAA’nın Dünya Başkanlığı’na seçilmiş ve çok başarılı bir yönetim sergilemişti..

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su