Kadir Toprakkaya

Turizmin liderleri Antalya’da buluşuyor

Turizmin liderleri Antalya’da buluşuyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turizmin Davos’u World Tourism Forum, dünya turizmine yön veren liderleri 10 Aralık 2016 tarihinde Antalya Belek’teki Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta buluşturuyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit çerçevesinde, dünya turizmi Antalya’da masaya yatırılacak. 16-18 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan World Tourism Forum Global Meeting öncesinde sektör profesyonelleri, bölgesel toplantılarda bir araya gelecek. “Feel Global, Be Local” mottosuyla düzenlenecek olan bölgesel zirvelerin ilki Mediterranean Summit, 10 Aralık’ta Antalya’da gerçekleştirilecek.

MODERATÖR, BBC WORLD NEWS’TEN KASİA MADERA

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Katar Devleti İstanbul Başkonsolosu Khalid Hamad A. A Al- Sulaıtı ve World Tourism Forum Başkanı Bulut Bağcı’nın konuşmalarıyla açılışı yapılacak olan zirvede, oturumların moderatörlüğünü ise BBC World News’in ünlü ekran yüzü ve sunucusu Kasia Madera yapacak.

World Tourism Forum

DÖRT ÖNEMLİ OTURUM DÜZENLENECEK

Denizbank CEO’su Hakan Ateş, Rixos Otelleri’nin sahibi Fettah Tamince, Yandex Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Milena Djuricic, CIM Global CEO’su Prasant Saha, Mobil Ödeme Sistemi İyzico Operasyon Direktörü Orkun Saitoğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı zirvede “Turizmde Çoklu Kanal Kullanımı”, “Düğün Destinasyonlarında Yükselen Trendler”, “Resort Turizminde Değişen Algılar”, “Büyük Spor Etkinliklerinin Destinasyonlara Katkısı” başlıklarında 4 önemli oturum düzenlenecek.

TURİZMDE KULLANILAN FARKLI KANALLAR DEĞERLENDİRİLECEK

Online turizmin ele alınacağı “Turizmde Çoklu Kanal Kullanımı” başlıklı oturumda Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) Üyesi Munthir M. Al-Ansari, dünya çapında 85 bin noktada 90 bin otel ile dev bir platform yöneten Booking.com Ürün Yöneticisi Willem Isbrucker, Ortadoğu’nun en önemli seyahat platformu flyin.com Başkan Yardımcısı Mohammed Al Ansari, TripAdvisor Güney Avrupa Kilit Müşteri Yönetmeni Gianluca Laterza, Facebook Satış Direktörü Erdem Çelik, Attar Travel Pazarlama Direktörü Baher Badryeni, trendlerle birlikte turizmde kullanılan farklı kanalları değerlendirecekler.

BENGÜ, SAHNE PERFORMASIYLA RENK KATACAK

Ayrıca; TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Ali Bora İşbulan “Sınır Güvenliği” k0nusunu değerlendirirken, duayen Turizmci ve TÜRSAB Yurtdışı İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Baraner de “Turizmde Büyümek” başlıklı bir konuşma yapacak. Zirvenin akşamında düzenlenecek gala yemeği ve katılımcılara teşekkür plaketi takdiminin ardından, Bengü konseriyle World Tourism Forum Mediterranean Summi tson bulacak.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su