Kadir Toprakkaya

Turizm sektörü için Türkiye pazarında!

Turizm sektörü için Türkiye pazarında!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Protel, yeni bir anlaşmaya imza atarak, turizm sektörünün bol ödüllü şirketi RateGain’i Türkiye pazarıyla buluşturdu. RateGain’in online kanal yönetimi sayesinde oteller, tek bir panel üzerinden doluluk oranlarını görüp rezervasyonlarını yönetebilecekler.

Otel ve restaurantlar için 26 yıldır Türkiye’de çözüm önerileri sunan Protel, yeni işbirliklerine de imza atmaya devam ediyor. Konaklama ve seyahat sektörü için bulut tabanlı çözümler üreten bol ödüllü teknoloji şirketi RateGain, Protel işbirliğiyle Türkiye pazarına girdi. RateGain ile Protel arasında yapılan işbirliği gerçekleştirilen toplantı ile açıklandı. Turizm sektörünün önemli isimlerinin bir araya geldiği toplantıda, RateGain’in sektöre getirdiği yenilikler ve sunmuş olduğu çözümler anlatıldı.

Oteller, online seyahat acentaları, havayolu şirketleri, araç kiralama şirketleri, yolcu gemileri ve tur operatörleri olmak üzere dünya çapında 12.000 müşterisine hizmet veren RateGain; elektronik dağıtım, fiyat optimizasyonu ve fiyatlama zekası çözümleri sunuyor.

Protel & RateGain işbirliği ile oteller gelirlerini arttırmayı hedefliyor…

RateGain’in online kanal yönetimi sayesinde oteller; çok sayıda dağıtım kanalını tek bir panel üzerinden yönetebiliyor, rakip otellerin tüm oda tiplerini de eşleştirerek doğru fiyatlama yapabiliyor. Bu sayede doluluk oranlarını görerek doğru fiyatlama ve rakip analizleri yaparak otel gelirlerinin arttırılması hedefleniyor.

Konuya ilişkin olarak konuşan Protel Genel Müdürü Murat Sıcakkanlı, “Türkiye turizm pazarı için her zaman güncel ve dünya çapında çözümler sunmaya ve yeni işbirliklerini Türkiye pazarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. RateGain ile birlikte de oteller, çok daha kolay ve ulaşılabilir bir sisteme kavuşmuş olacaklar. Bu sayade otel doluluk oranlarını tek kanaldan yöneterek, daha doğru ve hızlı bir fiyatlama yapabilecekler. Protel olarak geliştirdiğimiz çözümlerin turizm sektörüne büyük katkısının olacağını düşünüyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su