Kadir Toprakkaya

Turizm Haftası kutlamaları devam ediyor

Turizm Haftası kutlamaları devam ediyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Akademik Uzmanı Tolga Akagün, bu yıl da bir önceki sene olduğu gibi Turizm Haftası’nı çeşitli etkinliklerle kutladıklarını belirtti.

Sponsorluğunu Antalya KOD Yazılım’ın üstlendiği etkinlikler kapsamında sektörün her dalından birçok temsilci, geleceğin turizm yöneticileriyle bir araya geldi. Sırasıyla Kayla Mutfak Sanatları Eğitim ve Kültür Merkezi kurucusu ve sahibi Şef Cavit Ünal, Sistem Hotel Operasyon Müdürü Tolgahan Altun ve Yazılımcı Kemal Düşova, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Yiyecek ve İçecek Direktörü Atilla Ozan, Antalya Kod Yazılım ve Proje Hizmetleri Marmara Bölge Sorumlusu Arda Erdal, Conrad Istanbul Bosphorus Hilton Worldwide Türkiye Eğitim Müdürü Abdullah Apak ve TOURMAG Turizm Dergisi Editörü Oğulcan Tatar, Türk turizminin bugünü ve yarını hakkında öğrencilere bilgiler verip, sorularını cevapladı. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Turizm Haftası

Konuk konuşmacılardan TOURMAG Turizm Dergisi Editörü Oğulcan Tatar, dikkat çekici sunumuyla katılımcılardan büyük ilgi gördü…

TÜRSAB

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su