Pınar Baltacı

Tura Turizm’den 2019’a merhaba

Tura Turizm’den 2019’a merhaba
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Sektörde 53 yıllık deneyime sahip olan Tura Turizm, Ritz Carlton Hotel’de düzenlediği yılbaşı kokteyli ile yeni yıla erkenden merhaba dedi. “Heyecan, macera, mücadele ve başarılarla dolu 2018’i geride bırakırken, sürprizlerle dolu 2019’a merhaba diyoruz!” söylemiyle düzenlenen etkinlikte, Tura Turizm dostları ve çalışanları doyasıya eğlendi.

Türk turizminin duayenleri arasında gösterilen TURA Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Erkunt Öner, gecenin açılışında yaptığı konuşmada konukları selamlayarak şunları ifade etti: “53 yıl ayakta olan ve aynı isimle yoluna devam eden tek firma olmanın gururunu yaşıyorum. Tura bayrağını çok yukarılara taşıyan ekibimizin başındaki kişi Ayşin Hanım ve ekibine hepinizin huzurunda çok teşekkür ediyorum. Olağanüstü bir başarı skalası yakaladılar ve bunu devam ettiriyorlar. Krizi avantaja dönüştürmek konusunda da hayli başarılılar. Sözü vizyonunu anlatmak üzere Ayşin Hanım’a bırakıyorum.”

“BAŞARI ÇİZGİSİNİ BERABER YAKALADIK”

Erkunt Öner’in ardından söz alan Tura Turizm Perakende İcra Kurulu Üyesi ve ABC Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı Ayşin Arca ise; “30 senedir bu sektörde yer aldım, duayenler tanıdım. Fakat kalbim bu kadar pırıl pırıl, mütevazi ve gençlere yol açan bir tek kişiyi tanıdı. O da Erkunt Öner… Affetmeyi bilen, yol gösteren ve her bakımdan bize inanan… Hiçbir koşulda yılmıyoruz. Davetimize katılan tüm arkadaşlarıma da desteklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyorum. ABC ve Tura ailesine, bizim hayalperestliğimize inandığınız için çok teşekkür ediyorum. Başarı çizgisini beraber yakaladık” şeklinde konuştu.

ayşin arca

BEŞ ŞANSLI KİŞİYE YURT DIŞI TURU

Etkinlikte ayrıca, Tura Turizm tarafından düzenlenen beş farklı dünya ülkesi turu için çekiliş yapıldı. Beş şanslı davetli, ücretsiz olarak turlara katılma hakkı kazandı. Gece, 80 ve 90’lı yılların nostaljik parçalarıyla devam etti.

1966 yılında İstanbul’da kurulan Tura Turizm, yılların kazandırdığı deneyim ve gelişmekte olan turizm dünyasını takip eden yenilikçi yapısıyla günümüzde de dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor…

tura Turizm

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su