Cenay Toprakkaya

Trakya Fest rekor katılımla sona erdi

Trakya Fest rekor katılımla sona erdi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Trakya’da ilk kez Erikli sahili Keşan Belediye Plajı’nda gençler ve ailelerinin yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen Trakya Fest, rekor katılım ile sona erdi. “Birlikte Güzel” sloganıyla hayata geçen festivale toplam 35 bin kişi katılırken, gençler ve aileleri birbirinden güzel toplam 17 konser ile müziğe doydular.

Trakya Fest’in ilk gününde Manga, Bülent Ortaçgil, Deniz Tekin, Zakkum ve Niyazi Koyuncu sahne alırken, festivale katılan izleyiciler unutulmaz anlar yaşadı. Günlük katılımın yanı sıra kamp alanında konaklayarak üç gün boyunca sahne alacak sanatçıları izleme fırsatı da sağlayan festivalin ilk gününe 10 bin kişi katıldı. Trakya Fest’in ikinci gününde gençlerin beğeniyle dinlediği Manuş Baba, Adamlar, Selçuk Balcı’nın yanı sıra daha büyük yaş gruplarına da hitap eden Leman Sam ve Duman, festivale katılan tüm izleyicileri coşturdular. Trakya Fest’in ikinci gününe ise 12 bin kişi katıldı.

10 BİN KİŞİ KONAKLADI, 35 BİN KİŞİ İZLEDİ

Festivalin son gününde gündüz bölümünde Apolas Lermi, Yüz Yüzeyken Konuşuruz, Son Feci Bisiklet gibi gençlerin beğeniyle dinlediği gruplar yer alırken; saat 18:00’den itibaren Jehan Babur, Yeni Türkü, Moğollar ve Hayko Cepkin ile Şebnem Ferah sahne alarak, gençler ve daha ileri yaştaki hayranlarını coşturdular. Festivali üç gün sonunda toplam 35 bin kişi izlerken, 10 bin kişi de festival boyunca kamp alanında konakladı.

Trakya Fest

Trakya Fest

“Birlikte Güzel” sloganıyla hayata geçen Trakya Fest’e toplam 35 bin kişi katılırken, gençler ve aileleri birbirinden güzel toplam 17 konser ile müziğe doydular…

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor