Kadir Toprakkaya

Titanic Hotels, bayramda da iddialı!

Titanic Hotels, bayramda da iddialı!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels bünyesinde yer alan Titanic Deluxe Belek ve Titanic Beach Lara Oteli Kurban Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz göz alıcı bir manzara ile misafirlerine hafızlarından silemeyeceği bir bayram tatili vadediyor.

Akdeniz’in kalbi Belek’te çam ormanlarının arasına gizlenmiş olan Titanic Deluxe Belek, doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe benzersiz bir tatil yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı imkânlar sunuyor. Doğa ile uyumlu mimarisi, seçkin dekorasyonu, şık odaları, hem stil sahibi hem samimi bir atmosfere sahip olan Titanic Deluxe Belek’te her şey misafirlerin konforu için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış.

MAJOR+SUITE

Farklı konseptler ve dans şovlarla misafirlerini karşılayan Titanic Hotels’te bu bayram, Be Fine SPA’da keyifli zaman geçirip, uzmanların yapacağı masajlar ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Her türlü su, kara ya da doğa sporuyla ilgilenebileceğiniz, sanat atölyeleri, jimnastik şovlar gibi farklı seçenekler sunan Titanic Deluxe otellerinde ayrıca futbol, golf, basketbol, voleybol sporlarının yanı sıra Be Fine SPA bünyesindeki son teknoloji aletlerle dizayn edilmiş tam donanımlı Fitness salonuyla da konuklara farklı spor aktiviteleri yapma imkânı tanınıyor.

_70A1787

Çocuklar da unutulmadı

Çocuklar için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Titanic Deluxe otellerinde kaydıraklı çocuk havuzları, çocukların sağlığı baz alınarak ahşaptan özel olarak dizayn edilmiş interaktif oyun salonları, bale ve jimnastik odaları, çocuk kulübü, özel şovlar ve çok daha fazlası küçük misafirleri bekliyor.

LODGE

Dünya Mutfakları ve Lezzetin buluştuğu adres

Yemek yemeyi keyfe dönüştüren Titanic Deluxe Hotels, zengin açık büfe restoranının yanı sıra Türk, İtalyan Beef Club ve Deniz Mahsulleri à la carte restoranlarında da dünyanın farklı damak tatlarını en usta şeflerin ellerinden misafirlerine sunuyor. Kurban Bayramı’nda da ziyaretçiler Osmanlı mutfağının tatlarıyla damak ziyafeti yaşayabiliyor.

Titanic Deluxe Belek Titanic Beach Lara Oteli ruhunu hem bedenini dinlendirmek isteyenlere ve unutulmaz bir Kurban Bayramı yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su