Haber Merkezi

Tayfun Döşkaya TD Hospitality Consulting şirketini kurdu!

Tayfun Döşkaya TD Hospitality Consulting şirketini kurdu!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

 

Turizm, perakende ve gayrimenkul geliştirme sektörünün deneyimli ismi Tayfun Döşkaya, 32 yıllık profesyonel iş hayatından sonra, ‘TD Hospitality Consulting “ adıyla Aylin Aysay’la birlikte kendi şirketlerini kurdular. Şirket turizm, perakende ve gayrimenkul geliştirme sektöründe stratejik çözüm ortaklığı hizmeti sunacak.

Turizm, perakende ve gayrimenkul geliştirme sektöründe nitelikli uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti sunacak olan TD Hospitality Consulting, otel, tema park, rezidans ve AVM yönetimi konusunda tüm alanlarda kapsayıcı danışmanlık hizmeti verecek olup mimari tasarım, ticari konsept belirlenmesi, marka konumlandırılması, operatör seçimi, finansman yönetimi hizmeti sunacak.

TD Hospitality Consulting tarafından verilen stratejik hizmetler arasında yatırımcının varlık değerini artırmadan, karlılığın artırılmasına, fonksiyonunu yitirmiş ve/veya yitirmekte olan yatırımlara fonksiyon kazandırma da yer almaktadır.

TD Hospitality Consulting Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Döşkaya, yatırımcı memnuniyetinin birinci öncelikleri olduğunu belirterek;”Yerli ve yabancı tüm yatırımcıların ihtiyacı olan doğru proje ve doğru finansman modelleri ile karlılık oranı yüksek, riski düşük ve bununla birlikte yatırım bedelinin geri dönüş süresi hızlı olan yatırımlar yapmaya yönelik hizmet vereceğiz. Projenin başlangıç aşamasından itibaren konusunda uzman kişilerden danışmanlık hizmeti alınması günümüzde yatırımların maliyetinin kontrol edilmesi ve fonksiyonellik konusunda oldukça önemli” dedi.

 

emlak kulisi.com

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su