Kadir Toprakkaya

Skalite Turizm Oskarları’ndan Dedeman’a iki Ödül

Skalite Turizm Oskarları’ndan Dedeman’a iki Ödül
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

IMG_5508

Skal International İstanbul Kulübü tarafından Türk turizmine yapılan katkıyı ödüllendirmek adına bu yıl 17’ncisi düzenlenen “Turizm’de Kalite” Ödülleri’nde Dedeman Turizm Grubu iki kategoride birden ödüle layık görüldü.

En iyi Turizm Yatırım Grubu ve Turizm Basını…

En iyi ‘Turizm Yatırım Grubu’ ve en başarılı ‘Turizm Basını’ kategorilerinde ödüle layık görülen Dedeman Grubu, Bostancı Dedeman ile üçüncü dalda aday olduğu en iyi şehir oteli ödülünü de çok az farkla Mövenpick’e verdi. Çeşitli çevreler tarafından sürpriz olarak karşılanan, “Dedeman Quarterly Dergisi” ile en iyi Turizm Basını ödülünü alan grup, “En iyi olma yolundaki yürüyüşümüz devam edecek” mesajı verdi.

Adsız

Dedeman Quarterly Dergisi…

Oldukça yüksek kaliteli baskısı ve yayın içeriğiyle 2007 yılından beri, “DQ” logosu altında yayın hayatını sürdüren ve beğeniyle okunan Dedeman Quarterly Dergisi, Arzu Karacadağ’ın yönetiminde 3 ayda bir defa olarak yayınlanıyor. Farklı kültürleri keşfetme duygusu ve okurlarının seyahate yönelik vizyonlarını her zaman bir adım ileriye taşımayı hedefleyen yayın anlayışıyla okurlarına ulaşan dergi, Dedeman Grubu Otelleri’nde de konukları ile buluşuyor…

dedeman-hotels--resorts,skalite,skalite-odulleri-,halic-kongre-merkez,2

Toplam 22 kategoride verilen SKALİTE ödüllerinde Dedeman Hotels & Resorts International, ‘Turizm Yatırım Grubu’ kategorisinde, kurumsal yayını Dedeman Quarterly ile de ‘Turizm Basını’ kategorisinde ödül aldı. Ödül töreninde her iki ödül de Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya’ya takdim edildi.

 IMG_5353

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor