Kadir Toprakkaya

SKAL Marmara’da Güvenlik Zirvesi

SKAL Marmara’da Güvenlik Zirvesi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

SKAL Marmara Kulübü’nün Ocak ayı buluşması yapıldı. The Green Park Hotel Bostancı’nın ev sahipliği yaptığı gecede, Türkiye’nin yurt dışından görünüşü ve güvenlik konuşuldu. Buluşmaya, TUROB Başkanı Timur Bayındır ile sektörden Ali Can Aksu, Hasan Hüseyin Aktaş, Erol Saraç ve Tayfun Sancar gibi isimler de katıldı.

OTELLERDE ALINACAK GÜVENLİK TEDBİRLERİ

Hilton Otelleri Türkiye Güvenlik Müdürü Faruk Güven, buluşmanın konuk konuşmacısıydı. “Otellerimizde Alınacak Güvenlik Tedbirleri” başlıklı bir konuşma yapan Güven, hayli karamsar bir tablo çizdi. Uluslararası yayınlarda yer alan Global Terör Endeksi’ndeki rakamlarda Türkiye’nin son sıralarda gösterilmesini manidar bulan Ergün Demiray ise; “Amerika ne kadar güvenliyse Türkiye de o kadar güvenlidir. 1995 yılında Amerika’ya gittim. Resepsiyon görevlisi saat 21:00’den sonra dışarı çıkmamamı, eğer çıkmak zorundaysam da taksiye otelin kapısından binip, kapısında inmemi tavsiye etti” dedi.

ANKARA’DAN YENİ TRANSFER

Etkinlik kapsamında SKAL Marmara Kulübü’ne yeni katılan üyelerin girişleri yapılarak, rozetleri takıldı. Bu arada SKAL Ankara Kulübü’nün önde gelen üyelerinden Soner Metin, SKAL Marmara Kulübü’ne transfer oldu. Ankara Sheraton Oteli Genel Müdürlüğü görevinden Ataşehir Sheraton Oteli Genel Müdürlüğü’ne getirilen Metin; “Böylesine samimi bir grup içinde yer almış bulunmaktan dolayı son derece mutluyum” dedi.

SKAL Marmara

SKAL MARMARA’YA YENİ ÜYELER

SKAL International Marmara Kulübü’nün yeni üyeleri ise, OYAK Turizm Direktörü Mert Erengül ile OMNI Yazılım Satış Yöneticisi Sevan Ohanyan oldu. Erengül’ün rozetini SKAL Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak, Soner Metin’in rozetini TUROB Başkanı Timur Bayındır, Sevan Ohanyan’ın rozetini ise SKAL Dünya Şeref Üyesi Somer Özkök taktı.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su