Kadir Toprakkaya

SKAL Marmara buluşmasında Erol Evgin sürprizi

SKAL Marmara buluşmasında Erol Evgin sürprizi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Önümüzdeki günlerde başta “Anadolu Yakası Turizmi” olmak üzere birçok etkinliğin haberlerini paylaşacağımız SKAL International Marmara Kulübü’nün Kasım ayı buluşmasında iki sürpriz birden vardı.

İLK TOPLANTI, İLK SANATÇI…

Etkinlik, Mustafa Kemal Atatürk’ün defalarca ziyaret ettiği ve çok önemli tarihi misyonları barındıran Moda Deniz Kulübü’nün eski binasında gerçekleşti. Tamamen yenilenen eski bina, “Eski Kulüp” markasıyla İstanbul’un sosyal yaşamına merhaba derken; ilk ev sahipliği yaptığı toplantı da SKAL Marmara Kulübü’nün toplantısı oldu. Buluşmanın ikinci sürprizi ise, değerli sanatçımız Erol Evgin’in sahne almasaydı. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ve pozitif enerji saçan yapısıyla geceye öylesine renk kattı ki, konuklar adeta “Gece hiç bitmesin” dedi.

skal-marmara-4

SKAL SYDNEY KULÜBÜ İLE BAYRAK DEĞİŞİMİ YAPILDI…

Buluşmaya,  Avusturalya’nın SKAL Sydney Kulübü’nden Teoman Aktalay da katıldı. İki kulüp olarak yapılan bayrak değişiminin ardından SKAL Marmara Kulübü’nün böylesine anlamlı bir gecesinde bulunuyor olmaktan büyük onur duyduğunu belirten Aktalay; “Sizleri Sydney’e de bekleriz” şeklinde konuştu. Etkinliğe katılanlar arasında SKAL Antalya’dan Bülent Dokuzluoğlu ve SKAL Fethiye Kulübü Başkanı Ela Elif Zilelioğlu da vardı.

skal-marmara-5

MUTFAK YÖNETİMİNE ÖZEL TEŞEKKÜR…

SKAL Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak; aralarında Yorgo Yanni, Hamit Ay, Kamber  Yılmaz ve Suphi Kuyumcu gibi isimlerin de yer aladığı mekanın mutfak yönetimini sahneye çağırarak; “Bizleri bu değerli mekanın ilk gecesinde ağırlama nezaketini gösteren Eski Kulüp yönetimine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Eski Kulüp yönetimi adına bir konuşma yapan Danış Yıldırım ise; “Bundan tam 81 yıl önce kapılarını açan bu mekanda, üstelik ilk açılış gecesinde sizleri konuk etmiş olmak, Erol Evgin gibi bir değerimizi alkışlamış olmak, bizler için büyük onur kaynağı olmuştur. Bu hazzı bizlere yaşattığınız için biz de sizlere teşekkür ederiz” açıklamasına bulundu.

skal-marmara-7

EROL EVGİN: BURADA MUTLU İNSANLAR GÖRDÜM…

SKAL Marmara Kulübü’nün bayrağını Murat Yumak’ın elinden alan Erol Evgin; “Bu bayrağı masamın üzerinde tutarak hep sizleri hatırlayacağım. Bu gece burada sizlerle olmaktan çok büyük keyif aldım” diyerek, şunları ifade etti: “Rahmetle andığım büyük usta Çetin Altan’dan dinlemiştim. İnsanı işinden aldığı zevk, para kazanmaktan daha fazla mutlu ediyorsa o insan mutludur. Bu akşam burada mutlu insanlar gördüm.”

SKAL Marmara

Her buluşmada “Özçekimsiz olmaz” diyen Ahmet Hamza, bu gecede de “selfie ustası” görevini yerine getirdi ve en güzel özçekimi çekerek sosyal medyada paylaştı…

skal-marmara-1

skal-marmara-2

skal-marmara-3

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su