Kadir Toprakkaya

Skal International İstanbul’da Ata Eremsoy dönemi

Skal International İstanbul’da Ata Eremsoy dönemi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Skal International İstanbul Kulübü 2018 Seçimli Olağan Genel Kurulu, gala yemeği ve zincir değişim töreni, 5 Mart Pazartesi günü The Ritz Carlton İstanbul Oteli’nde yapıldı. Genel Kurul’da üyelerin oylarıyla 13 yıldır Skal International İstanbul Kulübü üyesi olan ve 10 yıldır Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ata Eremsoy, 2018-2019 Dönem Başkanı oldu.

Skal International İstanbul Kulübü 2017-2018 Dönem Başkanı Bahar Birinci, Genel Kurul’un açılış konuşmasında dönemi sırasında koşulsuz destek veren geçmiş dönem başkanlarına ve kulübün değerli üyelerine teşekkür etti. Daha sonra divanın oluşturulmasına geçildi. Divan Kurulu Başkanlığı’na Somer Özkök, Divan Kurulu Başkan Yardımcılığı’na ise Sadettin Bülbül oybirliğiyle getirildi. Başkanlık için tek adayın olduğunu belirten Divan Başkanı Somer Özkök, aday üye Ata Eremsoy’u takdim etti. Eremsoy’un konuşmasının ardından 2018-2019 dönemi için başkanlık, yönetim kurulu ve denetleme kurulu seçimlerine geçildi.

YENİ YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Yeni dönem başkanlığına seçilen Ata Eremsoy ve sayım sonucu oluşan Skal International İstanbul Kulübü yeni yönetim kurulu şöyle belirlendi: Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Can Arınel, Selma Tatar, Özen Kırant Yozcu, Mustafa Yalçın, Meltem Tepeler; Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Merve Kadıoğlu, Tezcan Özdemir, Seyhan Ayel Girit, Atilla Acet, Dilek Gürsel, Tülay Salihoğlu; Denetleme Kurulu Asil Üyeler Savaş Gürsel, Somer Özkök, Ünsal Sinik; Yedek Üyeler Özkan Derbent, Sadettin Bülbül, Güner Şekercioğlu.

UNUTULMAZ PERFORMANSLAR GECEYE RENK KATTI

Gala yemeği, yönetim kurulu üyelerinin geleneksel Skal toast’uyla devam etti. Ayrıca, gecede Türkiye’nin en önemli kadın besteci ve piyanistlerinden Mine Mucurun unutulmaz piyano performansına Jukebox Orkestra’nın vokallerinden Gresa Basha ve Nebi Birgi eşlik ederken; Arthur Murray Dans Merkezi dansçıları Serly El Esir, Deniz Öktem ve Özkan Şekerci de sergiledikleri dansları ile geceye renk kattılar.

   Skal International

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor