Kadir Toprakkaya

SKAL International İstanbul, Cumhuriyeti coşkuyla kutladı

SKAL International İstanbul, Cumhuriyeti coşkuyla kutladı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

SKAL International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlaması, 26 Ekim Çarşamba akşamı Demirören İstiklal Palas Hotel’de üyelerin ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşti.

SKAL International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu Üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Can Arınel, Selma Tatar ile Demirören İstiklal Palas Hotel Genel Müdürü Blagoy Lerga’nın ev sahipliğinde düzenlenen ve Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlanıldığı gecede, barkovizyonda Atatürk fotoğrafları gösterildi.

skal-international-istanbul-cumhuriyet-bayramini-coskuyla-kutladi-1-2

KIRMIZI-BEYAZ KIYAFET VE AKSESUARLAR…

Etkinlikte katılımcılar, Türk bayrakları ve DJ Emin Ertuğrul’un eşliğinde 10. Yıl Marşı’nı söyledi. Geleneksel SKAL Toast’unun da yapıldığı geceye konuklar, Türk bayrağını simgeleyen kırmızı-beyaz renkte kıyafet ve aksesuarlarla katıldı.

skal-international-istanbul-cumhuriyet-bayramini-coskuyla-kutladi-1-3

HER ZAMAN COŞKUYLA KUTLANACAK NİCE 29 EKİM’LERE…

Bu anlamlı gecede konuşma yapan Başkan Bahar Birinci; “Atatürk’ün Türk milletine hediye ettiği en büyük eser olan Cumhuriyet’in kuruluşunun 93. yılına ulaşmanın sevincini, sizlerle bu gecede paylaşmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Birlikte her zaman mutlu ve coşkuyla kutlanacak nice Cumhuriyet Bayramları diliyorum. Ayrıca bu geceyi bizim için hazırlayan ve bizi misafir eden dostlarımız Demirören İstiklal Palas Genel Müdürü Blagoy Lerga’ya, Satış ve Pazarlama Direktörü Sinem Göksel’e ve Operasyon Direktörü Osman Zuhel’e de çok teşekkür ediyorum” dedi.

SKAL International İstanbul

SKAL International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, gecede Demirören İstiklal Palas Hotel’in Genel Müdürü Blagoy Lerga’ya Boyut Yayınları’ndan “Kemal’in Türkiye’si” adlı kitabı hediye etti…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su