Haber Merkezi

Singapur Havayolları’ndan yeni yıl kampanyası

Singapur Havayolları’ndan yeni yıl kampanyası
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı, yaptıkları işbirliğiyle Uzak Doğu’nun en keyifli şehirlerine 2019’da ekonomik fiyatlar ile uçma imkanı sağlıyor. Şangay, Singapur, Hong Kong, Bangkok, Saygon, ve Kuala Lumpur’a; tropik cennetler Krabi ve Phuket’e, Avustralya’nın en güzel şehirleri Sydney ile Melbourne’e ve daha pek çok şehre avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz.

26 Ocak 2019 tarihine kadar Singapur Havayolları’ndan satın alınacak olan economy ve business sınıfı biletlere özel fiyat avantajları sunuluyor. Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak destinasyonlara, tüm vergiler dahil 449 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletlerle 14 Aralık 2019’a kadar seyahat edebilecek. Kampanya kapsamında uçulan şehirler için Singapur Havayolları, Silk Air (Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı) ve Scoot (Singapur Havayolları’nın düşük bütçeli havayolu) ile gerçekleştirilen uçuşlar kullanılıyor.

Singapur Havayolları
AKTARMA YAPMAK KEYİF VE EĞLENCEYE DÖNÜŞÜYOR

Aktarma yapmanın keyif ve eğlenceye dönüştüğü Singapur Changi Havalimanı, dünyanın en çok ödül alan havalimanlarından biri olup, misafirlerine muhteşem hizmetler sunuyor. Beş saatten fazla bekleme süresi olan yolculara ücretsiz şehir turu, havalimanının hemen her alanında ücretsiz Wi-Fi, uyuma-dinlenme salonları, içme suyu, TV üniteleri bunlardan sadece bazıları.

Kampanya hakkında detaylı bilgilere, Singapur Havayolları İstanbul Ofisi’nin (0212) 463 18 00 numaralı telefonundan, www.singaporeair.com web sitesinden veya seyahat acentelerinden ulaşabilirsiniz.

Singapur Havayolları

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su