Haber Merkezi

Şimdi Tepe Nautilus’ta çocuk olmak vardı

Şimdi Tepe Nautilus’ta çocuk olmak vardı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İstanbul ulaşım ağının ortasında yer alan Tepe Nautilus AVM, yine çocukların yüzünü güldürdü. 9 gün boyunca binlerce çocuk, alışveriş merkezinde açılan Taş Devri kasabasında doyasıya eğlendi. Fred Çakmaktaş ve Wilma’ya dokunma fırsatı yakalayan çocuklar kahkahalarla kendinden geçti.

23 Nisan etkinliklerini geniş bir aralığa yayarak İstanbul’un yanı sıra Türkiye genelinden meraklı çocukları ve aileleri tek çatı altında toplayan Tepe Nautilus AVM, Kadıköy’ün adını yine başarılı bir organizasyonla daha geniş kitlelere duyurdu. Koruncuk Vakfı’ndan 18 çocuk da etkinlikler kapsamında alışveriş merkezi tarafından misafir edildi.

TELEVİZYONDA İZLEDİKLERİ ÇİZGİ FİLM KAHRAMANLARINI KARŞILARINDA GÖRÜNCE…

Bir dönemin klasiği haline gelen Taş Devri çizgi filminin başrol kahramanları Fred Çakmaktaş ve eşi Wilma’yı karşılarında gören çocuklar bir anda kendilerini kasabanın ortasında buldu. Fred ve Wilma ile dans eden, kasaba etkinlikleri düzenleyen çocukların keyfine diyecek yoktu.

ÇOCUKLAR BAHANE, EĞLENCE ŞAHANE…

Acıbadem’de Marmaray, metro, metrobüs, minibüs ve vapur ulaşımının kesiştiği noktada bulunan Tepe Nautilus AVM’ye İstanbul’un dört bir yanından aileler akın etti. Anne babalar, çocukları eşliğinde Taş Devri kasabasının tadını çıkarırken Anadolu’nun birçok bölgesinden Kadıköy’e gelen aileler; “Böyle bir organizasyon için bu kadar yolu gelmeye değer” dedi. Alışveriş merkezi yönetimi kadınlar, çocuklar, yaşlılar, sevgililer, öğrenciler gibi birçok kategoride düzenledikleri sosyal organizasyonlar ile Tepe Nautilus’u odak noktası haline getirmeyi başardı.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su