Haber Merkezi

Salih Çene Skal Dünya Başkanı oldu

Salih Çene Skal Dünya Başkanı oldu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türk turizm dünyasının renkli isimlerinden Salih Çene, Dünya Turizm Profesyonalleri Örgütü Skal International'ın  Dünya Başkanı oldu.

Mexico City’de yapılan Dünya Skal Kongresi’nde Hülya Aslantaş’dan sonra, ikinci defa bir Türk’ün bu göreve seçilmesi büyük sevinç yarattı.

Salih Çene’nin başkanlık mücadelesinin hayli zorlu geçtiğini belirten Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Başkanı Deniz Anapa, “Bana göre çok büyük bir iş başardık. Bunun ne kadar önemli olduğu önümüzdeki dönemde görülecektir” dedi.

Mexsico City’de kongrede Kamer Rodoplu, SI Councill Board Başkan Yardımcısı olurken, Uluslararası Skal Arenası’nda başarılı çalışmalara imza atan Asuman Tarıman da Skal International Deputy Auditor seçildi.

Salih Çene, ilk kez 2009 yılında Dünya Başkanlığını Türkiye’ye getiren Hülya Aslantaş’ın ardından Skal International’a başkan seçilerek Türkiye’yi üst düzeyde temsil eden ikinci isim oldu. Yeni yayın hayatına başlayan TOURMAG Türkiye olarak Salih Çene’yi alkışlıyor, yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz…

salih cene (3)

Son dönemde Skal International’da başkan yardımcılığı görevini yürüten Salih Çene, Türkiye’den Skal International’ın başına getirilen ikinci isim oldu…

Bir Cevap Yazın

sonomed

vakıf taşdelen su

noyadecor