Kadir Toprakkaya

Sacred7 Travel’dan ‘İstanbul da NOEL’ Turu

Sacred7  Travel’dan ‘İstanbul da NOEL’ Turu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

“7’nin Gizemi” adıyla kurulan ve sıradışı yerel turlar düzenleyen Sacred 7 Turizm, bu turlara bir yenisini daha ekledi. 24 Aralık 2014 günü gerçekleşecek olan ve “İstanbul’da Noel” adını verdikleri bir günlük turun, hayatınızda unutulmayacak bir iz bırakacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Kilise ziyaretleri ile başlayacak olan tur, Surp Vosgeparan Kilisesi, Sent Antuan Kilisesi ve Kırım’ı Anma Kilisesi ziyaretleri ardından, Hazzo Pulo’da ev yapımı şarap eşliğinde noel akşam yemeği ile devam edecek.

hazzo_pulo

Hazzo Pulo Şarapevi tarihsel mimari dokusu ve özgün mutfağı…

Tarihi mekanda başlayan şarap tadımının ardından çeşitli mezeler, ara sıcaklar ve ana yemekten oluşan yemeğin ardından, İstiklal Caddesi üzerindeki Santa Maria Draperis Kilisesi’nda Noel Ayini’ne katılım olacak. Saat 23,00’e kadar sürecek olan ayinin ardından, İstiklal Caddesi’nin olağanüstü süslemelerle bezenmiş senede bir defa görülebilen muhteşem görüntüsü eşliğinde dönüş programı olacak.

Hazzo_Pulo_Restoran_Beyoglu

Hazzo Pulo Şarap evi ve çevresinin dokunulmamış tarihsel mimari dokusu, özgün mutfağı ve zengin Şarap Kavı’na        hayran kalacaksınız…

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor