Cenay Toprakkaya

Portekiz Büyükelçisi’nden Menderes Türel’e ziyaret

Portekiz Büyükelçisi’nden Menderes Türel’e ziyaret
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Portekiz Büyükelçisi Paula Leal Da Silva, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. Antalya’ya hayran kaldığını belirten Büyükelçi Silva, tarım ve turizm konusunda işbirliği yapmak istediklerini belirtti. Başkan Türel de işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, göreve yeni başlayan Portekiz Büyükelçisi Paula Leal Da Silva’yı makamında ağırladı. Antalya’da nezaket ziyaretlerinde bulunduğunu belirten Büyükelçi Silva, kente hayran kaldığını belirtti. Antalya’nın özellikle tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kaldığını belirten Silva, tarım ve turizm konusunda yakın işbirliği yapmak istediklerini Başkan Menderes Türel’e iletti.

Portekiz Büyükelçisi

MENDERES TÜREL: KARŞILIKLI İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de ziyaretten son derece memnun olduğunu, tarım ve turizm konularında işbirliğine hazır olduklarını belirterek; “Portekiz’den Antalya’ya gelen misafirleri burada görmekten büyük mutluluk duyarız. Eminim konuklarımız buradan mutlu bir şekilde ayrılacaklar” dedi. Başkan Türel, göreve geldikleri andan itibaren Antalya’nın gelişmesi için büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, projeler hakkında Portekizli konuklarını bilgilendirdi. Ziyaretin sonunda Menderes Türel ve konuk Büyükelçi Silva, ziyaretin anısına karşılıklı hediyeler verdi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su