Kadir Toprakkaya

Pınar Özbilge, ASTA Türkiye Başkanı seçildi

Pınar Özbilge, ASTA Türkiye Başkanı seçildi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Intra Travel & Mice Genel Müdürü, Katherine Pınar Özbilge, ASTA (Amerikan Seyahat Acentaları Birliği) Türkiye Bölümü Başkanı seçildi ve göreve başladı. Bu konuda TOURMAG Turizm Dergisi’ne bir açıklama yapan Özbilge, “Geçen yıldan beri ülkemizin yaşadığı krizler ve terör olayları ertesinde, cruise şirketlerinin Türk limanlarına uğramak için aldıkları iptal kararları,   Amerikalı turistlerin de yurdumuza olan ziyaretlerini çok ciddi anlamda etkiledi. Bir anlamda kendisini Türkiye’nin gönüllü turizm neferi gibbi kabul ederek çalışmalarımı sürdüreceğimi bildirmek isterim. Ayrıca özellikle belirtmek isterim ki,  uluslararası platformlarda ülkemizin ve meslektaşlarımın ortak çıkar ve faydalarını korumaya imkan bulmaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim” dedi.

ASTA’nın  Türkiye’ye desteğini almak tek hedefim…

Amerika Birleşik Devletleri’nin üst kategori müşteri açısından ülkemiz için önemli bir kaynak ülke  olduğunu sözlerine ekleyen Özbilge, “Türkiye ile yakınlaşma ve son tüketiciye kadar güvenin tekrar sağlanması ile işbirliği yollarının daha hızlı ele alınmasını sağlamak için sürekli araştırmacı ve  talepkar olmak ve de birliğin Türkiye’ ye desteğini almak görev sürem içerisindeki tek amacım olacaktır…” dedi.

pinar-ozbilge_asta-intra

Pınar Özbilge’nin, Facebook/IntraTravelMice  sitesinde yayınladıkları harika bir Türkiye videosu da bulunmakta: https://www.facebook.com/IntraTravelMice/

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su