Kadir Toprakkaya

Palmarina Bodrum’a ‘altın’ ödül!

Palmarina Bodrum’a ‘altın’ ödül!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Palmarina Bodrum; 10. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’nde En İyi Marina İşletmesi’ ödülüne layık görüldü. Deniz Haber Ajansı tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni, dünya denizciliğinin en önemli kişi ve kurumlarını bir araya getirdi.

Palmarina Bodrum Genel Müdürü Cenk Bircan, dünyadaki denizcilik sektörü temsilcilerinin bir araya geldiği ödül töreninde ‘günümüz liman işletmeciliği standartları; yükselen beklentiler, gerek alt yapı ve sunulan servislerde, gerek tedarik zincirlerinde, gerek insan gücünde gerekse sunduğunuz tüm hizmetlerde marina işletmeciliği anlamında sizi beklentilerin ötesine geçmeye, öncü rol almaya zorluyor. Bunu sağladığınızda başarı da ardından geliyor’ açıklamasını yaptı. Deniz Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Canpolat ve diğer katılımcılara teşekkür ederek ödülü teslim aldı.1441872324_Alt__n_C__pa_Palmarina_Bodrum

Dünyanın en iyi marinaları arasında gösterilen Palmarina Bodrum; bölgede ve denizcilik dünyasında her geçen gün yükselen bir değer olarak anılıyor. Türkiye’nin ilk mega yat projesi olarak 2011 yılında Palmali Grup tarafından devir alınarak açılışından bu yana dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen mega yatlara, yerli yabancı ziyaretçilerine beklentilerin de ötesinde hizmetler sunarak ev sahipliği yapmaya devam eden Palmarina Bodrum’un mimari tasarımı da geçtiğimiz yaz Singapur’da 7.si düzenlenen ‘Dünya Mimarlık Festivali’nde ödüle layık görülmüştü. Kamusal kullanım potansiyellerinin arttırılması gözetilerek tasarlanan ve Palmarina Bodrum; bu sene de 10. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’nde En İyi Marina İşletmesi’ ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’ne Türk ve dünya denizcilik sektöründen tanınmış isimler katıldı. Deniz Haber Ajansı tarafından düzenlenen ve 8 dalda 17 ödül dağıtılan törene Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Özkan Poyraz, Türk Armatörler Birliği başkan Vekili Erol Yücel , İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan , Gemi İnşa Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran, Denizcilik Federasyonu Başkanı Erkan Dereli ve sektörden daha pek çok değerli ismin katıldığı Uluslararası Altın Çıpa Ödül törenine yurtdışından da yoğun katılım oldu. Uluslararası Denizcilik camiasından 69 ülkeden temsilciler katıldı.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su