Kadir Toprakkaya

Palmalife Wellness’dan sonbahar hazırlıkları

Palmalife Wellness’dan sonbahar hazırlıkları
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Bodrum Yalıkavak Gökçebel mevkiinde yeşil ve mavinin kesiştiği eşsiz koyda yer alan Palmalife Bodrum Resort & Spa; doğa manzarası, ayrıcalıklı hizmetleri kadar sunduğu ‘kişiye özel wellness programları’ ve Eylül boyunca sürecek olan ‘Sonbahara hazırlık detoks uygulamaları’ ile de fark yaratıyor. Ekim ayından itibaren Palmarina Bodrum Spa &Fitness’da devam edecek olan Palmalife Wellness Sonbahara hazırlık detoks uygulamaları’ mevsim boyunca devam edecek.

Yaz ayları boyunca yoğun güneş ışınlarına maruz kalan bedenlerimizde güneşin zararlı etkilerini ortadan kaldırabilmek, yüksek tempolu iş yaşamına geri dönüş için gerekli enerjiyi depolayabilmek ve ılık sonbahar aylarının keyfini çıkarabilmek için Palmalife Bodrum Resort & Spa’nın sonbahara hazırlık detoks uygulamalarına göz atmakta fayda var.2

Sonbaharda detoks

Kişiye özel oluşturulan fitness programları, diyetisyen kontrolündeki beslenme reçeteleri, vücutta ölü derileri gideren uygulamalar, kan dolaşımı ve lenfatik sistemi harekete geçiren vücut biçimlendirici bakımlar, bitkisel özler, esansiyel yağlar ve zengin içerikleriyle uzman ESPA terapistleri tarafından uygulanan cilt, vücut bakımları, masaj ve detoks uygulamaları yenilenmenize ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmenize destek veriyor.

Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda “Türkiye’nin En Başarılı Sağlık Turizmi (SPA) İşletmesi Ödülü”nün de sahibi olan Palmalife Bodrum Resort & Spa’da Detoks Programları tamamen kişinin kendi özellikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel olarak şekillendiriliyor. Misafir grupları için de özel programlar hazıranabiliyor. Ağır bir detoks programı uygulanmıyor.

1

Süreç nasıl işliyor?

Karşılıklı görüşme sonucu Uzman diyetisyenler gerekli ölçümleri yapıyor, fitness uzmanı yağ, kas oranlarını tespit ediyor. İhtiyaca göre misafirin görüşleri ve beklentileri de alınarak bir yol haritası çiziliyor. Kişiye özel beslenme reçetesi hazırlanıyor, mutfak ile koordine edilerek kişinin kaldığı süre boyunca tüketmesi gereken öğünler bu tabloya göre kendisine ön görülen zaman dilimlerinde sunuluyor. Kronik bir rahatsızlığı yok ise metabolizması, yaşı, yağ & kas oranı gibi parametreler gözden geçirilerek kişiye özel bir fitness programı ile destekleniyor. Tamamı doğal ürünlerden oluşan ESPA ürünleri ile uygun masaj veya bakımlarla takviyeler yapılıyor.

Palmalife Bodrum Resort &Spa’nın 2.5 Saatlik çok özel bir detoks programı bulunuyor. ‘ESPA Toksin Arındırma Programı’ adıyla Palmalife Bodrum Resort & Spa’da uygulanabilen bu bakım; ESPA’nın toksin arındırıcı ürünlerinden azami şekilde yararlanılmasına olanak tanıyan ileri bakım teknikleri içeren bir uygulama olarak öne çıkıyor. Bu programda; zengin uyarıcı özellikli su yosunu özleri, deniz yosunları ve temizleyici esansiyel yağlar içeren ürünler kullanılıyor. Vücuttaki ölü hücrelerin temizlenilmesi sağlanarak hidroterapi banyosu için hazırlık yapılıyor, sarılarak ve masajla vücut derinlemesine temizlenerek, toksinlerinden arındırılıyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su