Kadir Toprakkaya

Otellerde tanıtıma devam!

Otellerde tanıtıma devam!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla gelecek yıl kapılarını açacak olan EXPO 2016 Antalya için otellerde tanıtım etkinlikleri sürüyor. EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez’in çağrısına destek veren oteller, turistlere EXPO’yu tanıtıyor ve gelecek yıl Antalya’ya davet ediyor.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez, otel sahipleri ve yöneticilerine davet mektubu göndermiş ve Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya’ya destek istemişti. Turizm sektöründen bu davete olumlu yanıt gelmiş ve turistik tesisler kapılarını EXPO 2016 Antalya ekibine açmıştı. EXPO 2016 Antalya Ajansı Ziyaretçi Katılımcı Hizmetleri Direktörlüğü ile Tanıtım ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü’nün koordinesinde gerçekleşen tanıtım etkinliklerinde, proje detaylı bir sunumla anlatılıyor.

1442733414_otel_tan__t__mlar____1_

Maxx Royal Golf Belek’te yapılan tanıtımda, EXPO 2016 Antalya, otel yöneticilerinden animasyon ekibine kadar detaylı bir şekilde sunuldu ve kent turizmine etkisi anlatıldı. Sunumun ardından EXPO 2016 Antalya Ajansı Ziyaretçi Katılımcı Hizmetleri Direktör Vekili Aziz Burak Kıvrak, Maxx Royal Belek Golf Resort Genel Müdür Yardımcısı Cenk Turhan’a EXPO 2016 bayrağını takdim etti. Otelin animasyon ekibi ise havuz başında “EXPO 2016 Antalya’yı destekliyoruz” pankartı açtı. Bir diğer tanıtım etkinliği ise Belek Alva Donna Otel’de gerçekleştirildi. Havuz başında EXPO 2016 ile ilgili anonslar yapan animasyon ekibi otel müşterileriyle birlikte havuzda “EXPO 2016 Antalya’yı destekliyoruz” pankartı açtı. EXPO 2016 Antalya tanıtım etkinlikleri otellerde devam edecek.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su