Kadir Toprakkaya

Marka mekânlar için marka şefler konferansı

Marka mekânlar için marka şefler konferansı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Restoran, otel işletmeleri ve yiyecek içecek sektörünün Türkiye’deki büyük buluşması kabul edilen “SİRHA 2014 Fuarı” 27 Kasım’da başlıyor. Harbiye’deki İstanbul Kongre Merkezi’de gerçekleşecek olan fuar 3 gün sürecek.

Fuarın ikinci günü, “Marka mekanlar için marka şef’ler, marka şefler için marka ürünler” konulu bir konferans düzenlenecek. Türkiye Lezzet Hareketi Platformu’nun katkılarıyla, 28 Kasım 2014 Cuma günü saat 17.00 de, İKM Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan konferansın moderatörlüğünü hareketin başkanı Vasfi Pakman yapacak.

vasfi pakman     Türkiye’ye MICHELIN YILDIZI gelebilir mi ?

Gastronomi dünyasına yeni fikirler getireceği söylenen konferansın konuşmacıları da hayli ünlü isimler olarak belirlenmiş. İşte o isimlerden bazıları: Dr. Burak Köseoğlu Nişantaşı Ünversitesi Öğretim Üyesi, Tolga Atalay SOLİD Consulting Başkanı, Ahmet Şanoğlu, KOZA Gıda Pazarlama Müdürü.

Konferans sırasında yıllardır tartışılan bir soruya da cevap aranacak. “Ülkemize MICHELIN YILDIZI gelebilir mi ? Bu soruyu ve beklentileri  aydınlatmak üzere, Michelin Dünya Vakfı Türkiye Temsilcisi Merih Şeker cevaplayacak…

sirha konferans (2)

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su